Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
OlafGil

WikiVid - kanał tematyczny

Recommended Posts

OlafGil   

Witam wszystkich forumowiczów

Nazywam się Olaf Gil i jestem już dyplomowanym historykiem :) Moją największą pasją jest historia I Wojny Światowej. Chciałbym się pokazać, zaprezentować swoją wiedzę, bo może to się przełoży na lepszy start w życie zawodowe. Nie chcę uchodzić za vlogera, ale specjalistę dlatego nie chcę zginąć w odmętach YouTuba. Znalazłem WikiVid, czt interaktywną platforę edykacyjną. Chciałbym otwarzyć tam kanał tematyczny i zacząc nagrywać i wrzucać swoje filmy poświęcone wydarzeniom mającym miejsce podczas I Wojny Światowej. Uważacie, że to dobra inicjatywa? Bardzo proszę o wszystkie porady i sugestie. Będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawaim

Olaf Gil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sława!

Ja prowadzę podobną działalność, moje filmy dotyczące historii możesz znaleźć na YT1. Ponadto piszę bloga, które można stworzyć dzięki portalowi, z którym połączone jest to forum do czego gorąco zachęcam. Życzę powodzenia.

__________-

1https://www.youtube.com/channel/UCn6YLffjLiDSbDLgwitWyBA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.