Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej Niemcy 2007

Mistrzem Świata w piłce ręcznej zostanie:  

4 members have voted

1. 1.

• Polska
      1
    • Niemcy
      1

Recommended Posts

Tak jak w temacie rozmowa o tych MŚ. Nasz sport się odradza? Siatkarze wicemistrzowie świata, Małysz i Kowalczyk szaleją, aż wreszcie nasi szczypiorniści pokonują i Niemców i Rosjan i są w półfinale, coś niesamowitego. Tyle, że nasze największe gwiazdy i chyba sam trener pracują w Bundeslidze i to chyba procentuje na tych MŚ i bardzo dobrze.

Albinos   

Końcówka meczy z Rosjanami przypominała mi mecz z Rosją na MŚ siatkarzy, emocje do samego końca. A co najważniejsze walczy cały zespół. Jeśli nie liczyć bramkarza to nie mamy żadnego wyróżniającego się zawodnika. Cała ekipa prezentuje równy i co najważniejsze wysoki poziom. Oby tylko skończyli o jedno oczko wyżej niż siatkarze.

Choc nie lubie recznej chce pogratulowac chlopakom . Nie tylko szczypiornistom. Nasi sportowcy 2 razy sklepali Ruskow i to mnie bardzo cieszy !! :wink:

Albinos   

Mamy finał, mamy finał :viva: :viva: . Teraz pozostało już "tylko" zdobyć złoto, oby sędziowie nie pomagali tym razem za bardzo gospodarzom :evil: .

Przepraszam, ale o jakich MŚ mówimy? Wczoraj oglądałem mecz, a byłem pewien, że mamy 2007 rok...

Cyfrówka. Wczorajszym mecz to mnie kosztował tyle nerwów, ze szok. Dopiero jak Dania się pogubiła i nie wytrzymała nerwowo wtedy już był spokój. W niedziele finał z Niemcami to dopiero będzie mecz na świetnym poziomie.

Nigdy fanem szczypiorniaka nie byłem, ale wczoraj z całą ekipą zaciskaliśmy mocno kciuki za chłopaków, a kiedy Tkaczyk w końcówce zdobył bramkę tym niesamowitym podkręconym strzałem to wiedziałem, że musi być dobrze :wink: Czekam z niecierpliwością na niedzielny finał!!

Tomek91   

Oglądałem mecz Polska-Dania i Niemcy-Francja i jakoś nie zauważyłem jakiejś różnicy między nami ,a naszymi zachodnimi sąsiadami . No może trochę byliśmy mniej skuteczni ale bramkarz Duński bronił bardzo dobrze . Każdy ma szansę na zdobycie złota. Aby tylko "ściany" nie pomagały gospodarzą .

Ten Bielecki u nas to terminator jest niesamowity, nie dziwie się, że w Bundeslidze jest gwiazdą. Ja nie wiem dlaczego takie zaskoczenie przecież wielu naszych gra na zachodzie i to w najlepszych klubach, a nasza liga słaba nie jest i do tego Wenta trenuje jeden z najlepszych klubów na świecie, więc mają potencjał. Jeśli wygramy jedziemy na Olimpiadę.

Albinos   

Ehhh, a miało być tak pięknie :cry: . Przegrali na własne życzenie :cry: . Przynajmniej Małysz pokazał klasę :hooray: .

Mogli kilka razy doprowadzić do remisu, Niemcy tyle razy popełniali błędy, a oni nie potrafili wykorzystać, na własne życzenie przegrali, a szkoda. Szkoda, że nie dostaliśmy kwalifikacji olimpijskiej. Za 4 lata na pewno się uda nam wygrać, wtedy będziemy najlepsi.

Fakt, faktem za Niemcami stała wsapaniała publika. Gdybyśmy grali u siebie zmietlibyśmy Niemców z powierzchni ziemi :wink: niestety na to przyjdzie nam trochę poczekać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.