Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Studniówka 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wasze przygotowania do studniówki? Kiedy ją macie, jakie dekoracje, przede wszystkim gdzie ją macie, tańczycie poloneza? Opiszcie swoje wrażenia po waszych studniówkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ech, cóż to był za magiczny wieczór... ciesz się Jarpen, że to dopiero przed tobą :P Oczywiście Poloneza tańczyłem, choć straszono mnie, ze mi nie pozwolą jako że nie zawsze na próby docierałem :P Na szczęście dałem radę, studniówkę wspominam bardzo miło, foty od czasu do czasu przeglądam, wspominam ze znajomymi plastikowe literatki na wódkę, które podarowali nam wspaniałomyślni nauczyciele w myśl zasady: " i tak wypijecie, to pijcie chociaż jak ludzie" :P Ech.. łezka się w oku kręci.. plus orkiestra pana Staszka przygrywająca "białego misia" hehe. :lol: Oczywiście były też kapele licealne, rózne konkursy, zabawy i inne bzdety- ważne, że śmieszne. Także wszystkim, którzy zabawę studniówkową mają jeszcze przed sobą, życzę świetnej zabawy i niezapomnianych chwil :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że moja też taka będzie, w przedstawieniu parodiuje nauczyciela od polskiego, a później Huberta Urbańskiego i cały Taniec z Gwiazdami. Sala udekorowana w festiwal filmowy w Wenecji, bo niestety 100 w szkole, a ja chciałem na zamku, ale niestety byłem w zdecydowanej mniejszości, konserwatyści sami. Poloneza oczywiście też tańczę, ale naszczęście nie w pierwszej parze. Zresztą idę z osobą, którą kocham, więc nie może być źle. Jutro zdam relację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

No to jak tam szanowny adminie po studniówce? Ja mam w tę sobotę. Miejsce: Hotel Sobieski, Warszawa. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie co wspominać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
No to jak tam szanowny adminie po studniówce? Ja mam w tę sobotę. Miejsce: Hotel Sobieski, Warszawa. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie co wspominać.

Ja miałem w szkole..., cuż nic nie poradzę, że nie miałem szans z konserwatystami, których jest bardzo wiele u nas. Bawiłem się świetnie, przedstawienie, w którym brałem udział przyjęte owacami, aż bisowaliśmy. Był 3 gorące dania, ale nie podeszły mi zbytnio. Strasznie mi szybko czas leciał to też ewenement. Poloneza odtańcowałem, z dziewczyną się wybawiłem, róże kupiłem. O dziwo było spokojnie, śladowe ilości nie dotrwały przy pełnej świadomości ; ). Jak się orkiestra o 6 zwinęła to jeszcze przy muzyce z płyty z niedobitkami się bawiliśmy. Ogóllnie wspomienia bardzo dobre, czekam teraz na dvd, bo 100 ma być, aż na 5 dvd, cały dzień oglądania w szkole będzie napewno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
A ja ok. pół studniówki spędziłem czytając książkę...

Hehe, to mój patent na nudną imprezę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Studniówka zaliczona ^_^ . Co prawda oczekiwałem, że będzie minimalnie lepiej, ale i tak nie ma co narzekać. Wybawiłem się całkiem całkiem, tylko organizacja był ciut nieudana, mimo to będzie co wspominać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Studniówka zaliczona ^_^ . Co prawda oczekiwałem, że będzie minimalnie lepiej, ale i tak nie ma co narzekać. Wybawiłem się całkiem całkiem, tylko organizacja był ciut nieudana, mimo to będzie co wspominać.

Do białego rana? : ) Przy takiej ilości ludzi jak u mnie i u Ciebie pewnie też, to zawsze z organizacją są problemy, ale najważniejsze to się dobrze bawić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Dokładnie ^_^ . Całą imprezę opuściłem tak mniej więcej na 15 minut przed końcem (czyli około 3:45). Muzyka była nie najgorsza, nie było zbyt ostrego nadzoru, chociaż mój stolik dość szybko zasłużył sobie na indywidualną "opiekę" jednego z kelnerów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.