Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Ograat

Bagnet z I wojny światowej

Recommended Posts

Posiadam bagnet z I wojny światowej. Ile może być warty?

Na tak zadane pytanie istnieje tylko jedna odpowiedź - tyle ile ktoś ewentualnie chciałby za niego zapłacić. Równie dobrze mógłbyś zadać pytanie: mam stary samochód, starą monetę, starą czapkę itd. - ile to może być warte?

Bagnety to w sumie nie moja "branża" (prędzej to do czego się bagnet zakłada), ale chcą uzyskać taką informację to musisz najpierw podać podstawowe informacje:

1/ Jaki to jest bagnet (konkretny typ, model, rok produkcji, ew. cechy szczególne itd.) - bo wartość przedmiotu kolekcjonerskiego zależy od tego jak jest powszechnie spotykany, im przedmiot rzadszy tym zwykle cenniejszy.

2/ Jaki jest stan techniczny przedmiotu - bo nawet coś rzadko spotykanego, jeśli jest w bardzo złym stanie może mieć wartość złomu.

Edited by Razorblade1967

Share this post


Link to post
Share on other sites
amon   

Bagnety to moja branża. Konieczne jest zdjęcie, na podstawie którego postaram się odpowiedzieć na zadane pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.