Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
M.Mokrosiński

XXII OZHS GDAŃSK

Recommended Posts

W dniach 2-6 kwietnia 2014 roku na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się XXII Ogólnopolski Zjazd Historyków Studentów organizowany przez Naukowe Koło Historyków Uniwersytetu Gdańskiego.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Konferencji oraz do polubienia fanpage’a Zjazdu na portalu Facebook:

http://www.xxiiozhs.ug.edu.pl

http://www.facebook.com/xxiiozhs

W poniższym wątku będę na bieżąco odpowiadał na Państwa pytania i sugestie związane ze Zjazdem :)

Ewentualne pytania można również kierować drogą mailową na adres: ozhsgdansk@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawi czy studenci-historycy po owym spotkaniu opublikują jakieś materiały, które będą ogólnodostępne. Innymi słowy bezpłatne i zamieszczone w sieci?

ps - fanpage’a Zjazdu na portalu Facebook nie polubię, nie lubię samego FB i nie wiem co to fanpage.

Gdybym był złośliwy to przypomniałbym o regulaminie: Art. 8, ust. 1.

Atoli miłych obrad i dyskusji.

:B):

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawi czy studenci-historycy po owym spotkaniu opublikują jakieś materiały, które będą ogólnodostępne. Innymi słowy bezpłatne i zamieszczone w sieci?

Zgodnie z informacją podaną na oficjalnej stronie Zjazdu, "przewidujemy wydanie punktowanej publikacji pokonferencyjnej zawierającej najlepsze 10% spośród wygłoszonych referatów." Publikacja ta będzie oczywiście dostępna w internecie w formie elektronicznej :)

Dziękuję również za Pana uwagę dotyczącą portalu facebook. Zamieszczenie odnośnika do tego portalu jest ukłonem w stronę licznej grupy studentów, którzy aktywnie korzystają z wspomnianej strony i ma na celu przede wszystkim dotarcie do jak najszerszej liczby osób potencjalnie zainteresowanych Konferencją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwagi o FB - były oczywiście żartobliwą uwagą, rozumiem przecież, iż każdy kanał przekazywania informacji jest dobry.

Mnie cieszy zapowiedź o udostępnieniu efektów dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego mogę na chwilę obecną zapewnić, że wspomniana publikacja ujrzy światło dzienne i będzie dostępna co najmniej w formie elektronicznej. Cały czas trwają prace związane z organizacją Zjazdu, o konkretnych ustaleniach i szczegółach związanych z planowaną publikacją (m.in. wymogi redakcyjne tekstów i planowana data wydania) będziemy informować na bieżąco na naszej stronie www oraz niniejszym forum. :)

Edited by M.Mokrosiński

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy zaszczyt poinformować, że partnerem Zjazdu został Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych. Dla Prelegentów wiąże się m.in. to z dodatkową możliwością publikacji swojego referatu. Prace związane z historią II RP będą mogły zostać opublikowane w periodyku "Imponderabilia. Biuletyn Piłsudczykowski" O doborze prac decyduje Redakcja wyżej wymienionej publikacji.

Oficjalna strona Ośrodka Analiz Polityczno-Prawnych:

www.oapp.pl

Przepraszam za dwa posty z rzędu, chciałem aby wiadomość była widoczna jako nowy post :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowni Pańśtwo,

czy na konferencji znajdzie się miejsce na tematykę teatrologiczną - historia teatru, metodologia historycznych badań nad teatrem, relacje teatru i polityki (czy szerzej: sztuki i polityki), historia opery, etc.? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam,

teatrolog z Poznania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie!

Zachęcam do przesłania swojego zgłoszenia (zgodnie z terminarzem podanym na stronie Zjazdu). Jesteśmy otwarci na szeroko pojętą tematykę historyczną. Spektrum tematów referatów prezentowanych podczas Zjazdów jest szerokie i przedstawione przez Pana dziedziny jak najbardziej wpisują się w te ramy :)

Ponadto jeśli spłynie do nas odpowiednio duża i trzymająca poziom merytoryczny liczba zgłoszeń związanych z historią teatru, nic nie stoi na przeszkodzie aby powstał osobny panel poświęcony tej tematyce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.