Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
fozzie

dobra książka o II W.Ś. (drugiej wojnie światowej)

Recommended Posts

Ufffff...

Kompedium to usilowano robic swego czasu w CCCP.Ze 20 tomow tego bylo,nawet mialem polskie wydanie,ale ze byla to "wiedza" sowiecka to nieszczegolnie polecam. :blink:

Jak sadze,chodzi Ci raczej o cos madrzejszego i mniejszego objetosciowo.No to moze J.F.C.Fuller "Druga Wojna Swiatowa 1939-1945".Ale jest maly klopot,bo nie wiem kiedy to ostatnio wznawiano.Ja mam MON-owskie wydanie z 1958 roku,a wiec szukac nalezy na Alegro lub w dobrych bibliotekach(w garnizonowych znajdziesz bez problemu).Wszystkiego stron niemal 600,ale czyta sie latwo,pisal fachowiec i tlumaczy lopatologicznie.

Edited by Mariusz 70

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.