Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Wałęsa - film

Recommended Posts

Coraz większymi krokami zbliża się premiera filmu "Wałęsa", który zapewne będzie oceniany w zależności od osobistych poglądów oceniającego. Zapewne film ma szansę odnieść duży sukces za granicą. Rzadko też żyjące osoby mają szansę zobaczyć film o sobie. Problemem filmu, co zarzucają mu krytycy ma być przedstawienie tylko "białej legendy" dawnego przywódcy "S".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat wg mnie jeden z najlepszych obecnie aktorów, zdjęcia z planu pokazują, że naprawdę dobrze "go zrobili". O grę aktorów to się nie martwię, na pewno będzie świetna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa...ojciec Makarewicz :) I dobrze.Faktycznie na zdjeciach bardzo podobny.

Swietny wybor,sam pomysl produkcji tez oczywiscie,ale jezeli o tresc chodzi to nie spodziewamy sie chyba jakiegos specjalnego rewizjonizmu i polit-niepoprawnego orazoburstwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Polsce już środowiska prawicowe bojkotują ten film. Nie mniej zapewne będzie świetnie zrealizowany i ma szansę na dobrą dystrybucją za granicą. Myślę, że nawet w USA. Wszak Wałęsa bardziej jest ceniony za granicą niż w Polsce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.