Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Recommended Posts

Jarno   

A więc przede wszystkim witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum :)

1)Jestem teraz w 3 klasie technikum, w którym znalazłem w zasadzie nie wiem czemu i jakim cudem.

No ale to był błąd, którego nie da sie cofnąć i muszę się męczyć teraz w technikum.

Oczywiście chcę iść na studia. Waham się między dziennikarstwem a prawem(z przewagą na dziennikarstwo),a może

jeszcze coś upatrzę.

I planuje zdawać maturę z j.polskiego, matematyki, angielskiego, historii, wos-u i geografii.

W najbardziej ambitnej wszystko prócz matmy na rozszerzeniu. Oczywiście zacząłem się dość dużo uczyć,

a przede wszystkim dużo czytać podręczników historycznych jakiś gazety historyczne itp. Krótko mówiąc połknąłem

historycznego bakcyla. :)

Co myślicie o moim wyborze przedmiotów na maturę, może jakieś sugestie związane z nauką i ogólnie z wszystkim co tu wymieniłem.

Sorry,że tak dużo. Musiałem to napisać:)

A więc przede wszystkim witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum :)

1)Jestem teraz w 3 klasie technikum, w którym znalazłem w zasadzie nie wiem czemu i jakim cudem.

No ale to był błąd, którego nie da sie cofnąć i muszę się męczyć teraz w technikum.

Oczywiście chcę iść na studia. Waham się między dziennikarstwem a prawem(z przewagą na dziennikarstwo),a może

jeszcze coś upatrzę.

I planuje zdawać maturę z j.polskiego, matematyki, angielskiego, historii, wos-u i geografii.

W najbardziej ambitnej wszystko prócz matmy na rozszerzeniu. Oczywiście zacząłem się dość dużo uczyć,

a przede wszystkim dużo czytać podręczników historycznych jakiś gazety historyczne itp. Krótko mówiąc połknąłem

historycznego bakcyla. :)

Co myślicie o moim wyborze przedmiotów na maturę, może jakieś sugestie związane z nauką i ogólnie z wszystkim co tu wymieniłem.

Sorry,że tak dużo. Musiałem to napisać:)

Ja tam nic nie myślę, bo to kolegi wybór.

Jeśli kolega myśli o dziennikarstwie to proponowałbym zacząć pracę nad swą znajomością języka polskiego.

Zapewniam, że "gazety historyczne" to nie jest to samo, co "gazety piszące o historii"; tak na marginesie - w Polsce nie ma w ogóle gazet historycznych (ciekaw jestem co kolega czytuje?), jak i "podręczniki historyczne" to nie są "podręczniki do historii".

;)

Plan ambitny i życzę powodzenia.

Jarno   

Masz stu procentową rację :P

Oczywiście gazety o tematyce historycznej i podręczniki o historii.

Myślę, że nigdzie bym tak nie napisał ale to internet i pisanie na klawiaturze :D

A gazety to Focus Historia, Wiedza i Życie H,no i nie znane e Polsce norweskie pisma

o historii, ponieważ uczę się tego języka.

Jarno   

Ok miesięcznik popularnonaukowy. Człowieku dowartościowujesz się wytykaniem błędów ?

Wiem co to jest gazeta doskonale.

A teraz może coś na temat.