Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
kamjan7

Filmy/seriale historyczne o Polsce

Recommended Posts

kamjan7   

Witam, znacie może jakieś tytuły filmów lub seriali historycznych o Polsce w różnych epokach, ale najbardziej interesowały by mnie czasy zaborów i I WŚ. Chciałbym się dowiedzieć więcej o tych czasach i zobaczyć jak to wszystko mogło wyglądać ale niestety ciężko znaleźć takie filmy, szczególnie te mniej znane. Szukałem na filmwebie ale za dużo nie znalazłem, a może ktoś z was oglądał już takie filmy i może mi polecić. Szukam i normalnych filmów typu "Krzyżacy" itp., ale i dokumentalnych, jak i seriali typu "Sensacje XX wieku" (chociaż pewnie takich innych nie ma). Albo jakiś serial przedstawiający całą historię Polski, ale o tym nie słyszałem i za bardzo na to nie liczę. Z góry bardzo dziękuję! :)

Edited by kamjan7

Share this post


Link to post
Share on other sites
kamjan7   

Ooo, że też nie pomyślałem o czymś takim. Dzięki Albinos! :)

Ależ z chęcią zobaczę, dzięki Łyzio :)

Edited by kamjan7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   

Nie ma za co ;) Tylko po przejrzeniu tej listy poszukaj jeszcze, bo na tych dwóch listach nie ma wszystkiego, co mogłoby Cię zainteresować. Tak na szybko np. w serialach brakuje "Pogranicza w ogniu" i "Kolumbów". Zainteresuj się może "Sceną Faktu Teatru Telewizji". Jest trochę ciekawych tytułów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.