Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
franco

[Strona] historiawliceum.pl

Recommended Posts

franco   

Witam,

chciałbym zaprezentować stronę Historia w liceum, która powstała jakiś czas temu z materiałów zebranych przez uczennicę liceum, przygotowującą się do matury. Serwis jest w ciągłej rozbudowie i co jakiś czas dochodzą kolejne treści.

Mamy nadzieję, że serwis stanie się bardzo przydatnym narzędziem do nauki historii.

Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze.

Z poważaniem,

Franek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezbyt rozumiem czemu ma sluzyc ta strona. Forum to nie jest,a wiec chyba ma spelniac role szkolnej sciagi.Jesli tak to strasznie malo tego materialu i z taka Wiki nie sposob konkurowac.Zanim zalozyciel zacznie wiec luki uzupelniac,liceum ukonczy i mu zapal z pewnoscia przejdzie.Moze wiec dobrym wyjsciem by bylo umozliwienie licealistom aktywnego udzialu w tworzeniu tej stronki pod nadzorem administratora.

Ladna grafika co nalezy podkreslic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
franco   

Założyciele są już sporo po liceum, więc zapał raczej nie przejdzie :) Sporo materiałów jest w przygotowaniu.

Czy jako ściąga ma to być? Raczej zbiór informacji, a jak to ktoś wykorzysta, to już jego sprawa.

Z Wiki też nie ma co konkurować, ale różnica między tą stroną a wiki jest taka, że tam jest wszystko. Na historiawliceum.pl skupiają się na informacjach potrzebnych licealistom do nauki historii oraz do przygotowań do matury. Także sądzę, że jeśli ktoś chce się przygotowywać do zajęć, do fakultetów, czy już powtarzać do samej matury, to ta strona może być dla niego lepszym rozwiązaniem. Przynajmniej takie było założenie przy tworzeniu strony, z tego co wiem :)

Co do umożliwienia licealistom aktywnego udziału w tworzeniu strony, to przedstawię ten pomysł założycielom :) Ale chyba przez facebooka, jak ktoś ma może się z nimi skontaktować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.