Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
przecher

[Konkurs] konkurs na najlepszą historyczną książkę lata!

Recommended Posts

przecher   

Zagłosuj na najlepsze książki historyczne i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i plebiscycie „Historia zebrana” http://historiazebrana.pl. Dla jego uczestników przygotowaliśmy kilkadziesiąt książek historycznych – nagród dla głosujących osób.

Co kwartał wybieramy najlepsze pozycje historyczne z grona tych wydanych w języku polskim. Do końca czerwca możecie głosować na nominacje, wybierając Waszych faworytów spośród wszystkich wydawnictw zgłoszonych do plebiscytu. W drugim etapie, trwającym do 11 lipca głosujemy wyłącznie na nominowane książki, z których najlepsze uzyskają tytuł książki lata. W każdej z konkursowych kategorii, oprócz internautów, nagrody przyznawać będzie także eksperckie jury.

Wśród pozycji, które uznacie za najlepsze w ciągu czterech kwartałów, wybrane zostaną najlepsze książki roku. Dla osób biorących udział w Plebiscycie przygotowaliśmy ponad dwadzieścia zestawów książek historycznych. Nie przegap takiej okazji do wzbogacenia swojej biblioteczki, serdecznie zapraszamy do udziału!

Strona Plebiscytu:

http://historiazebrana.pl/

Organizatorzy:

Histmag.org - http://histmag.org

Granice.pl - http://granice.pl

Patroni:

Polskie Towarzystwo Historyczne, Tygodnik Powszechny, Archeologia żywa, Odkrywca, ksiazka.net.pl, dlastudenta.pl, Polski Związek Bibliotek

Edited by przecher

Share this post


Link to post
Share on other sites
przecher   

Pod adresem:

http://historiazebrana.pl

możecie wziąć udział w jesiennej edycji plebiscytu na najlepszą książkę historyczną "Historia Zebrana". Dla głosujących - przewidzieliśmy 50 nagród książkowych. W szranki stanęło 27 tytułów zgłoszonych w trzech kategoriach. Warto przyjrzeć się najlepiej zapowiadającym się nowościom książkowym!

Z kolei pod adresem

http://turniej.histmag.org

otworzyliśmy możliwość rejestracji uczestników w X Turnieju Historycznym - największym konkursie historycznym realizowanym w polskim internecie. W tegorocznej edycji czeka na Was 120 nagród o łącznej wartości ok. 5 tys. zł! Pierwsze konkursowe pytania pojawią się 17 października. Zapraszamy do zmagań!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.