Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
czytacz1967

Henryk Krzywonos

Recommended Posts

Czy są dokumenty na to, że Henryka Krzywonos zatrzymała tramwaj pamiętnego dnia. Ktoś zanegował to zdarzenie, nie miał na to dowodów, ale w jego świadomości Krzywonos to kłamczucha. Podobno wyłączyli prąd pani Henryka to wykorzystala.Chciałbym mu pokazać dokumenty świadczące o tym zdarzeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Glasisch   

Czy są dokumenty na to, że Henryka Krzywonos zatrzymała tramwaj pamiętnego dnia. Ktoś zanegował to zdarzenie, nie miał na to dowodów, ale w jego świadomości Krzywonos to kłamczucha. Podobno wyłączyli prąd pani Henryka to wykorzystala. Chciałbym mu pokazać dokumenty świadczące o tym zdarzeniu.

nie wiem, jak wy, ale ona zatrzymała ten tramwaj, bo po prostu brakło prądu, czy go wyłączono, ale tak rodzą się legendy, chyba że twierdzą to tzw. "złe języki"? A dokumenty, to już zadbano tak, aby nie było śladu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak twierdziła śp. Anna Walentynowicz ...Nie wiem czy to "zły język".

Edited by czytacz1967

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.