Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
piterzx

Zgarnij darmowe miejscówki na Koncert Niepodległości w Warszawie!

Recommended Posts

piterzx   

11 listopada w Warszawie pod naszym patronatem odbędzie się "Koncert Niepodległości 2010". Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania mamy dla Was 4 wejściówki do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie koncert ten będzie miał miejsce.

1fad6d326ab14621.jpg

Co trzeba zrobić?

Wystarczy do 9 listopada wysłać tytuł swojej ulubionej polskiej pieśni patriotycznej. Pieśń może pochodzić z dowolnego okresu czasu. Prosimy o podanie pełnego tytułu pieśni wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na na adres e-mail: piotr.kolodziej@historia.org.pl z dopiskiem w temacie wiadomości "Konkurs". Niezwykle ważnym jest podanie swoich prawdziwych danych osobowych, gdyż to na ich podstawie będą wydawane wejściówki. Można będzie je odebrać w punkcie organizatora, w Warszawie (adres punktu podamy zwycięzcom e-mailowo).

Do kiedy?

Na Wasze głosy czekamy do 9 listopada, godz. 24:00.

Kto wybierze zwycięzców?

Nasza bezstronna maszyna losująca :) Czterej zwycięzcy zostaną wylosowani spośród wszystkich biorących udział w konkursie i otrzymają bezpłatne wejściówki uprawniające do wstępu na ?Koncert Niepodległości 2010?

Więcej informacji o koncercie znajdziecie >> TUTAJ <<

Wysyłający swoje zgłoszenia wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.