Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
emu

Kościół a tornada

Recommended Posts

emu   

Witam jestem ciekawy co kościół mówil o tornadach?? Skolonizowaliśmy ameryke gdzie zachodzi najczęsciej to zjawisko w europie raczej sporadycznie ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kościół Latającego Potwora Spaghetti mówi, że jest to związane z spadającą liczbą piratów(nie internetowych, takich jak ci w Somalii). I nawet wykresik zrobili :)

piratesarecool4.gif

Ramen !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomasz N   

Związek Globalnego Ocieplenia z piractwem morskim jest wręcz oczywisty, zatem korelacja między nimi jak najbardziej występuje. W końcu w jednym i drugim chodzi o wymuszanie kasy, a że ci pierwsi "od Globcia" biorą teraz większość puli, to ci "morscy" wymierają z głodu (a może się przestawili).

Edited by Tomasz N

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.