Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
kofeyna

Konkurs 14 czerwca

Recommended Posts

kofeyna   

Trwa konkurs 14 czerwca, warto zwrócić na niego uwagę i wziąć w nim udział.

Cele konkursu:

Uczczenie pamięci Polaków ofiar w niemieckich obozach koncentracyjnych w czasie II wojny światowej. Jak najszersze rozpowszechnienie informacji na temat ofiar ponoszonych przez Polaków na skutek represji jakimi byli poddawani w obozach koncentracyjnych. Przygotowanie i udostępnienie szkołom materiałów metodycznych wspomagających realizację działań edukacyjnych na temat polskich ofiar w nazistowskich obozach koncentracyjnych.

Uczestnicy konkursu:

W konkursie mogą brać udział studenci historii wszystkich lat studiów, studiujący na uczelniach w Polsce. Prace konkursowe mogą być przygotowywane przez pojedyncze osoby oraz zespoły studentów. Zespół może liczyć maksymalnie 3 osoby. Wszyscy członkowie zespołu muszą zostać zgłoszeniu na karcie zgłoszeń.

Główną nagrodą jest wycieczka do Brukseli, na laureatów czekają też nagrody książkowe, prenumeraty magazynów historycznych oraz publikacja zwycięskich prac. Wystarczy tylko stworzyć lekcję historii.

Patronami konkursu są: Narodowe Centrum Kultury, Gazeta Polska, portal eurostudent.pl, Muzeum Historii Polski, magazyn Mówią Wieki, Wiadomości Historyczne i Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie.

Więcej informacji na stronie 14czerwca.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.