Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
WOKiS Bydgoszcz

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Recommended Posts

Witam,

miłośników historii, (ale też architektury i fotografii) z województwa kujawsko-pomorskiego chcielibyśmy zaprosić do udziału w organizowanym przez nas konkursie:

Wojewódzki Konkurs Historyczny jest imprezą propagującą wiedzę o regionie kujawsko–pomorskim. Ideą przewodnią konkursu jest zainteresowanie młodzieży historią jej najbliższego otoczenia, przypomnienie mniej znanych miejsc i obiektów oraz pokazanie możliwości ich wykorzystania dla dobra lokalnej społeczności. Planujemy każdą edycję konkursu poświęcić innej grupie zabytków.

Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem „Zabytkowy dom, zabytkowa kamienica”. Do udziału zapraszamy młodzież szkolną w wieku 16-18 lat. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych, w tym zasady uczestnictwa w konkursie zawarte są w regulaminie, konkursu, dostępnym na witrynie Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bydgoszczy, podaje link:

http://www.wok.bydgoszcz.com/full_news.php...Naszego_Regionu

Serdecznie zapraszamy, termin nadsyłania prac: 30 kwietnia 2010 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.