Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Złote Lwy Forum 2009

Recommended Posts

Drodzy użytkownicy!

Organizujemy III edycję Złotych Lwów Forum, gdyż poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi emocjami i co bywa bardzo rzadkie wszystkim się podobało.

Linki do poprzednicj edycji:

2007 - https://forum.historia.org.pl/index.php?showtopic=2967

2008 - https://forum.historia.org.pl/index.php?showtopic=6690

W tym roku zasady są prawie niezmienne, dodane są jedynie 2 kategorie, a kilka zostało kosmetycznie zmienionych. Dodatkowo będzie można głosować na dwóch, a nie na jednego jak przed rokiem kandydata.

Senatorowie podjęli zgodną w tym roku decyzję, że nie startują w kategorii Użytkownik roku, więc ewentualne typy na kogoś z Senatu będą nieważne. Związane jest to z tym, że mamy własną kategorię Moderator roku, wycofując się z kategorii Użytkownik roku chcemy w ten sposób wyróżnić użytkowników, którzy nie zasiadają w Administracji Forum, a są bardzo aktywni i cechuje ich nienaganna kultura.

Na mnie proszę nie głosować, ja się z plebiscytu wycofuję, ani też jako administrator nie będę nikogo wyróżniał poprzez głosowanie, by nikogo nie pominąć.

Oto zasady:

1. Można głosować na każdego użytkownika Forum.

2. W każdej kategorii można oddać dwa głosy, które są tak samo punktowane (wymienienie kandydata to 1 punkt). Jeśli ktoś wymieni więcej niż dwóch, to licząc od lewej tylko pierwszych dwóch wymienionych dostanie punkty.

3. Uprawnienie do głosowania są użytkownicy, którzy mają ponad 100 postów i są zarejestrowani na forum od, co najmniej 3 miesięcy.

4. Można głosować od wtorku 1 września 2008 r. do wtorku 15 września 2008 r. do godz. 20:00

5. Nie trzeba koniecznie wymieniać dwóch kandydatów może być jeden.

6. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach.

7. Do końca Konkursu można edytować swoje głosy. Jest to możliwe do zakończenia głosowania.

8. Nie można głosować na siebie.

9. Po zakończeniu głosowania Administrator zliczy głosy i poda wyniki. Uprasza się nie rozmawiać przed zakończeniem plebiscytu kto ile ma głosów, kto prowadzi etc.

10. Wszelkie kwestie sporne i wątpliwości rozstrzyga Administrator.

UWAGA:

W tym temacie proszę głosować: https://forum.historia.org.pl/index.php?showtopic=10037

Oto kategorie Złotych Lwów Forum:

1. Użytkownik roku - czyli osoba brylująca w wielu kategoriach, mająca nienaganną kulturę i ortografię. Posiadająca olbrzymią wiedzę, a do tego niezwykle sympatyczna.

2. Temat roku - czyli temat, który wzbudził dyskusję, w której zabrało głos wielu użytkowników lub posiadający niezwykłe walory merytoryczne. Możecie oczywiście powód przyznania nominacji wybrać całkowicie subiektywny i dowolny.

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - czyli co tu dużo mówić, ktoś kto pisze dużo w wielu tematach nie ograniczając się tylko do jedne epoki.

4. Mistrz Mowy - czyli osoba, której posty są bezapelacyjnie poprawne i językowo i gramatycznie.

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - czyli ktoś kogo większość, a nawet wszyscy lubią.

6. Moderator roku - czyli moderator, którego prace oceniacie najwyżej, a do tego podchodzi do swojego obowiązku w sposób lubiany przez wszystkich.

7. Wejście roku - czyli użytkownik, który w krótkim czasie zrobił furorę na forum, wykazał się wiedzą i ilością postów.

8. Największy specjalista - czyli użytkownik, który swoją uwagę na forum skupiają na pewnym konkretnym zagadnieniu, wykazując przy tym zaangażowanie i twórczą pracę.

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - czyli osoba, która zawsze trwa i broni swoich poglądów, właściwie nie jest wstanie ich zmienić.

10. Profil roku - czyli avatar, podpis, tytuł użytkownika, który wygląda najlepiej.

11. Dział roku - czyli dział wzorowo prowadzony przez moderatora, w którym są często ciekawe dyskusje i wiele postów.

12. Poddział roku - czyli poddział wzorowo prowadzony przez moderatora, w którym są często ciekawe dyskusje i wiele postów.

Administrator Forum

(-) Jarpen Zigrin

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.