Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Historia.org.pl nadal najpopularniejszym portalem historycznym wg stat24

Recommended Posts

Historia.org.pl wg prestiżowych statystyk stat24 nadal jest najpopularniejszym z sklasyfikowanych tam portali historycznych! Jest dla nas największa nagrodą taka popularność portalu, a także motywuje nas to do jeszcze większego wysiłku w rozwoju historia.org.pl.

Statystyki stat.pl uwzględniają 144 196 stron internetowych z Polski, Rosji, Ukrainy i Białorusi. Strony podzielone są na 18 kategorii.

W kategorii: "Nauki, Dziedziny wiedzy" spośród 448 stron portal zajmuje 2 miejsce.

W kategorii: "Edukacja" spośród 5 451 stron portal zajmuje 17 miejsce.

W klasyfikacji generalnej spośród 144 196 (!) zajmuje 474 miejsce - oznacza to, że 99,68% stron w rankingu jest sklasyfikowanych niżej od historia.org.pl.

portaljlr.jpg

Ranking stat24 aktualizowany jest co tydzień w nocy z poniedziałku na wtorek według liczby użytkowników (cookies), która odwiedziła badany serwis. Podczas aktualizacji porównywane są dwa ostatnie tygodnie.

Ranking stat24 aktualizowany jest co tydzień w nocy z poniedziałku na wtorek według liczby użytkowników (cookies), która odwiedziła badany serwis. Podczas aktualizacji porównywane są dwa ostatnie tygodnie. "Dziś, po ponad 3 latach dynamicznego rozwoju, stat24 to uznana marka w zakresie statystyk dla małych i średnich serwisów internetowych. Obsługujemy ponad 1 000 000 kont odnotowując miesięcznie ponad 2,5 mld odsłon, a dzięki integracji z platformą technologiczną firmy Gemius SA - lidera w dziedzinie badań internetu, nasze statystyki są rzetelne, wiarygodne i spełniają wymogi europejskich standardów badawczych." - stat24.com.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kolejnym zestawieniu rankingu stat24 historia.org.pl po raz pierwszy triumfuje w swojej kategorii: Nauki, Dziedziny wiedzy, a w pozostałych kategoriach notuje duży wzrost notowań. W kategorii edukacja (5469 stron) zajmuje 13 miejsce, a w klasyfikacji generalnej (153967 stron) zajmuje 279 pozycje. Wśród skalsyfikowanych stron poświęconych historii historia.org.pl jest zdecydowanym liderem.

W rankingu notowane są strony z kilku państw Europy. Z polskich stron w zestawieniu biorą udział m.in. takie strony jak: 90minut.pl, kozaczek.pl, dobreprogramy.pl, gery.pl, gotujemy.pl, tekstowo.pl etc.

Wrzesień zaczął się dla historia.org.pl bardzo dobrze, a nigdy nie był to najmocniejszy miesiąc pod względem wejść. Obecną skalę unikatowych użytkowników można porównać z okresem maturalnym. Od kilku lat porównując rok do roku liczba unikatowych wejść stale wzrasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.