Jump to content

adrian_playway

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About adrian_playway

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  XX wiek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Owszem będą plany niemieckie. Poza animacjami z wykorzystaniem zaawansowanej grafiki komputerowej będą również aktorzy, także w licznych inscenizacjach.
 2. Naprawdę fajnie, że się podoba. Tutaj jest oficjalna strona, gdzie jest trailer oraz więcej informacji o filmie: http://www.movie.playway.com/ Dzięki za swoje opinie.
 3. Super. Dzięki wielkie za pozytywną opinię. Jest to właściwie pierwsza produkcja z dużym zaangażowaniem. Jako że planowany jest cykl, liczymy, że wszystko potoczy się w dobrym kierunku. Produkcja jak najbardziej będzie w polskiej wersji językowej, dodatkowo również w angielskiej i niemieckiej.
 4. Witajcie, Tworzymy serię filmów dokumentalnych i ciekawi jesteśmy Waszych opinii na temat trailera zbliżającej się pierwszej części cyklu History in 360, noszącej tytuł: Główna Siedziba Hitlera: Wilczy Szaniec. Oto trailer produkcji: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0ijK0m_xzM8 Chętnie też nawiążemy współpracę z handlowcem licencji filmów dokumentalnych. Mile widziane uwagi, oceny, czy własne przemyślenia. Pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.