Jump to content

Magdalena Gajda

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Magdalena Gajda

 • Rank
  Ranga: Uczeń
 • Birthday 12/11/1987

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska

Kontakt

 • Strona WWW
  http://histwoj.waw.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Koło Naukowe Historyków Wojskowości Uniwersytetu Warszawskiego

  Jest to bardzo ciekawy pomysł i sądzę, że inicjatywa warta rozważenia i postawienia na najbliższym Zebraniu Zarządu. Dziękuję!
 2. Koło Naukowe Historyków Wojskowości Uniwersytetu Warszawskiego

  Niestety, na razie jest tylko spis treści publikacji dotychczas przez nas wydanych w całości (jeszcze jako SHW SKNH), w niedalekich planach mamy jednak zrobienie podstron z dokonaniami naukowymi członków Koła, a w nieco dalszych, jak się uda, także udostępnienie przynajmniej części naszych tworów
 3. Podział

  Zaczęłam, mam nadzieję, że dałam jakiś przykład i inne koła też wkrótce stworzą swoje wizytówki
 4. Rok założenia: 2011 Adres e-mail: histwoj@gmail.com Strona www: histwoj.waw.pl Aktualny zarząd: Prezes - Magdalena Gajda V-ce prezes - Przemysław Mrówka Skarbnik - Dawid Zdrojewski mgr Michał Staniszewski Bartłomiej Mikulski Opiekun Koła: prof. UW, dr hab. Mirosław Nagielski Rys historyczny: KNHW UW zostało przekształcone w dniu 17 lipca 2011 r. z dotychczasowej Sekcji Historii Wojskowości Studenckiego Koła Naukowego Historyków Uniwersytetu Warszawskiego. Pomimo utworzenia niezależnego koła, KNHW UW blisko współpracuje ze Studenckim Kołem Naukowym Historyków UW, z którego się wywodzi i bez którego wsparcia nigdy nie mogłoby powstać. Oba Koła funkcjonują na zasadzie braku konkurencyjności, wspólnego realizowania projektów naukowych i konferencji, które wiążą się bezpośrednio z obszarem ich zainteresowania, a także integrowania środowiska studentów historii oraz wspierania ich osobistego rozwoju naukowego. Cykliczne projekty: Objazdy naukowe oraz integracyjne, publikacje naukowe, Projekt Ku Pamięci Bohaterów Powstania Warszawskiego i inne. Plany na przyszłość: Rocznik KNHW UW, rozwój projektu rekonstrukcji historycznej (w trakcie) i wiele innych.
 5. Powitanie

  Święta prawda, moje przeoczenie - już zmniejszam
 6. Podział

  W pełni popieram taki szablon dla prezentacji kół. Wydaje mi się, że warto by to było gdzieś umieścić jako oficjalny schemat, bo być może właśnie brak takowego hamuje koła przed zaprezentowaniem się
 7. Powitanie

  Witajcie, Bardzo się cieszę, że nareszcie podjęto jakieś praktyczne kroki zmierzające do usprawnienia komunikacji i - tym samym - ożywienia ogólnopolskiego ruchu studenckiego. Wierzę, że dzięki wspólnej aktywności, sprawimy, że miejsce to stanie się prawdziwą platformą informacyjną tak dla kół naukowych, jak i wszystkich innych zainteresowanych działalnością studencką.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.