Jump to content

GochaK

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About GochaK

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska
 1. Witam! Piszę z ogromną, OGROMNĄ prośbą. Czy ktoś z Was ma książkę -Bogdana Cybulskiego: Obozy podporządkowane KL Gross Rosen (stan badań) ? Bardzo jest mi potrzebna, a nigdzie jej nie ma, przeszukałam całe miasto, cały internet i nie mogę jej dostać, a potzrebna jest mi właściwie na już. Jeśli ktoś z Was ma tą książkę i chciałby sprzedać, albo po prostu być takim miłym i pożyczyć to będę bardzo wdzięczna.
 2. Wojny burskie 1880-1902

  A ja mam pytanie z innej strony. Wiem, że podczas wojny burskiej powstały pierwsze na świecie obozy koncentracyjne. Wiecie coś więcej na ten temat? Kto postanowił je założyć (dokładnie kto), organizację itd?
 3. Riese - Olbrzym - Książ

  Byłam, widziałam. Tylko żal tych ludzi, którzy to 'budowali'.
 4. Rogoźnica Wieś

  o. a ja niedługo jadę do Rogoźnicy.
 5. Z nowości pt. 'praca licencjacka Gosi". Temat został zmieniony przez promotora. Powyższy okazał się zbyt obszernym nawet jakbym do skonkretyzowała do jednego narodu np. polskiego. Także po dyskusji zdecydowałam się na- " Organizacja obozu koncentracyjnego Gross Rosen w Rogoźnicy".
 6. Myślałam jeszcze nad "kobiety, mężczyźni i dzieci w obozach koncentracyjnych w czasie 2 wojny światowej", ale ostatecznie wybrałam ten o eksterminacji... Boję się tylko, że napiszę zbyt ogólnie, albo zbyt szczegółowo i wyjdzie mi coś a'la magisterka:). Ale na szczęście mogę jeszcze zmienić zdanie. Na pewno będę pisać coś w tym stylu.
 7. Już się wkręciłam w czytanie. Książki wciągają, lubię czytać takie nt WW2:) A tak na marginesie. Co myślicie o moim temacie?
 8. Dziękuję serdecznie! Już dzisiaj polecę po część książek. Przeczytam, postaram się napisać co o nich sądzę . Dziękuję jeszcze raz.
 9. Witam. Piszę pracę licencjacką z wyżej wymienionego tematu. Mam kilka książek, ale potrzebuję więcej, bardziej konkretnych. Mam prośbę. Jeśli znacie jakieś książki, które mogłyby mi pomóc, bardziej dosłowne, to proszę napiszcie.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.