Jump to content

theSHC

Użytkownicy
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

About theSHC

 • Rank
  Ranga: Student

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa
 1. Witam. Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego królem danego kraju zostawał władca innego państwa. Na przykład królem Polski został Henryk III Walezy. Rozumiem, że przed elekcję, ale jakie było nastawienie na to przez środowisko społeczne ? Na dzień dzisiejszy byłoby to do nie pomyślenia, żeby przywódcą danego kraju został... że tak to ujmę obcokrajowiec. Pozdrawiam, i mam nadzieję, że nie zostanę zbesztany za takie pytanie.
 2. Cóż, w takim razie co z Aleksanderm Wielkim ? Czyngis-Chanem ? Juliuszem Cezarem ? Napoleonem Bonaparte ? Oni także ignerowali w życie obywateli spoza swojego kraju. Nawet jeszcze brutalniej traktowali ludność terenów podbitych. Także rzecz oczywista, oczywistą nie jest.
 3. Ale cóż z tego ? Człowiek to człowiek, bez różnicy czy jest Chińczykiem, Żydem, Polakiem, Czechem.
 4. Cóż, powiem Ci, że nawet spotkałem się z bardzo negatywną opinią o A. Hitlerze w kręgu neo-nazistów. Także nienawiść do niespełnionego malarza powoli osiąga apogeum.
 5. Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się, dlaczego Adolf Hitler jest najbardziej potępianą osobą na świecie ? Jest nienawidzona we wszystkich kręgach społeczności. Otóż nie chodzi mi o to, że Hitler był niewinny. Więc wszystko posegregujmy: Adolf Hitler: Z rozkazu 'ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej' wymordowano 6 mln. Żydów. Żydzi byli uśmiercani przez użycie Zyklonu B, następnie kremowani. Śmierć była stosunkowa mniej bolesna od śmierci z głodu. Oczywiście wielu Żydów zostało zamordowanych, że tak to ujmę, 'nieoficjalnie' przez rozstrzeliwanie, czy inne okropne sposoby uśmiercania. Ogólnie z rąk Nazistów życie straciło ~20 mln ludzi. Możemy także obarczyć Hitlera śmierć wszystkich ofiar II wojy światowej ~~50 mln ludzi. Józef Stalin: 25 mln ludzi wymordowanych w męczarniach; w mrozie, w głodzie, w bólu. Bardzo wiele osób zajmujących wyższe szczeble społeczne, jak i polityczne. Ogólnie większość inteligencji ludzkiej. Pol Pot: Za rządów Czerwonych Khmerów zginęła 1/3 populacja kraju. W stanie pokoju. Mao Zedong: Ma na swoim sumieniu 70 MILIONÓW LUDZKICH ISTNIEŃ, które zginęły w ogromnych męczarniach komunistycznego reżimu. Dlaczego o Mao Tse-Tung nic się nie mówi? Ostatnio pytając swoich znajomych, kto zasługuje na miano największego zbrodniarza historii, zawsze wymieniano Stalina i Hitlera. Pytając, kto to Mao, odpowiadali- jakiś chińczyk, nie znam. Dlaczego tak jest? Pozdrawiam, i zapraszam do rozmowy.
 6. Stworzenie idealnej rasy, gdzie wszyscy obywatele mają blond włosy i niebieskie oczy nie jest utopijne ? W sumie to opcja pierwsza, jak i druga mi by odpowiadała. Zdam się na twoją decyzję, bo właśnie książki o Iluminatach były trafnie mi polecone, za co dziękuję.
 7. O, drogi Secesjonisto, może ty znasz jakieś książki na temat koncepcji społeczno-gospodarczo-politycznych ?
 8. Witam, To mój kolejny temat z serii 'szukam książki'. Otóż tym razem chciałbym się dowiedzieć, czy są książki poświęcone koncepcjom państw wg różnych ludzi. Ludzi, którzy, że tak powiem, przedstawiają swoje utopie. Zaczynając od Platona, po Stalina i Hitlera kończąc. Pozdrawiam.
 9. Jakie znaczenie ma ten symbol ?

  zdaję się, że ktoś miał właśnie ten obrazek jako avatar na forum a co oznacza ten symbol w tej masońskiej symbolice ? Edit. Dobra, okazało sie, że ten symbol jest bardzo przybliżony do znaku markowego Yamahy.
 10. Jakie znaczenie ma ten symbol ?

  W żadnym. Znalazłem gdzieś przypadkowo.
 11. Witam, Tym razem natknąłem się na takie coś. Mógłby ktoś mi powiedzieć cóż to jest? Pozdrawiam
 12. Jako pierwszego słowa użyłem 'Iluminatach' więc to jest dla mnie priorytet.
 13. Cóż, koledzy, ale ja, tak czy siak, nie szukam książki o Masonerii, tylko o Iluminatach. Tak więc, naprawdę nie ma nic o Iluminatach ? Jakiejś grubszej książki niż parę stron w PDF'ie ?
 14. Witam, Tym razem poszukuję książki o Iluminatach, Masonach, lub innych tajnych stowarzyszeniach mających na celu zawładnięcie światem. Pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.