Jump to content

moooove

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About moooove

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. PROSZĘ O POMOC!

  uwierz mi że mój wykładowca, jest strasznie uczulony na internet i ksiazki ksiazki ksiazki , i moze jest w to trudno uwierzyc ale wpisuej frazy i wsyszukuje teksty w internecie z ktorych korzystamy
 2. PROSZĘ O POMOC!

  wikipedia zakazana jest nie moge korzystac bo mi pracy nie zalicza
 3. PROSZĘ O POMOC!

  Witam, mam ogromną prośbę do osób ogarniających historię. Mam do napisania pracę. Temat: Jest czerwiec 1936r. Emigrant z USA przypłynął do jednego z portów w Portugalii. Jego dalsza trasa wiedzie przez : Madryt - Lyon - Belgrad - Bukareszt - Sofię - Stambuł - Damaszek. Przedstaw mozliwe wrazenia z podrozy pod katem sytuacji politycznej i miedzynarodowej mijanych panstw. Taki jest temat. Mam pisać o czerwcu więc zaczynajac od poczatku: w Hiszpanii jest to miesiac przed wybuchem wojny domowej, znalazłam na ten temat maleńką informację że Front ludowy dochodzi do władzy w tym czasie i nic więcej, a muszę napisać o każdym panstwie przynajmniej stronę... tak samo z Francją premierem był Blum i byly reformy społeczne i co dalej? błagam czy moglibyscie napisać chociaz w punktach jakies wydarzenia, sytuacje ktorymi moglabym się posluzyć w mojej pracy... moze jakies zrodla z ktorych moge skorzystac? bardzo proszę o pomoc.
 4. Witam! Mam ogromną prośbę. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić różnice pomiędzy marksizmem, leninizmem i stalinizmem? Czytam o tych systemach i jakoś nie mogę dojść do ładu? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.