Jump to content

Tatar

Użytkownicy
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

About Tatar

 • Rank
  Ranga: Student

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Południe Polski
 • Zainteresowania
  Football, american and spanish rap, historia
 1. Chodzi mi o to, czy mamy pisać z tego co mamy w głowie, czy możemy używać książek.
 2. Mam pytanie. Te prace powinniśmy pisać z pamięci, czy możemy korzystać ze źródeł? Bo na maturze jesteśmy zdani sami na siebie.
 3. Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna (KRLD)

  Mnie bardziej niż ortografię ciekawi, co wyniknie z tych manewrów koreańsko-amerykańskich. Jak myślicie?
 4. Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna (KRLD)

  Jak to w komunizmie jest, rząd ogranicza gospodarkę do takiego poziomu, żeby obywatele mogli jakoś przeżyć. Większość wędruje na zbrojenia militarne. A co do konserwacji głowić, transportu to nie wydaje mi się, aby było to jakimś dużym problemem finansowym. Ale kto wie.
 5. Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna (KRLD)

  Oczywiście, źle to ująłem.
 6. Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna (KRLD)

  Koreańczycy to jeden lud, który jest tylko politycznie poróżniony. Oni mówią tym samym językiem, mają tę samą kulturę, tylko że przez jednego człowieka o chorych ideologiach, są podzieleni. Kim Dzong Il wyznaję doktrynę dżucze, która mówi o tym, że państwo musi być samowystarczalne i niezależne od sił z zewnątrz. A to zapewnia mu broń jądrowa. Naprawdę, żal mi jest tych ludzi z północy, którzy chcieliby normalnie żyć i mieszać się z rodakami z południa. Nadzieją dla KRLD jest objęcie władzy przez człowieka o łagodniejszych poglądach. Kim na pewno obsadzi na "tronie" swojego syna, który miejmy nadzieję, nie bedzie takim tyranem. Albo coś wydarzy się wcześniej
 7. Wał Hadriana

  @harry - Wiesz, mi raczej chodziło o tereny na północ od Muru, a mówiąc "nad" sugerowałem się mapą. Logiczne jest, że nie chodziło mi o przestrzeń powietrzną no chyba, że Rzymianie używali samolotów.
 8. Czego teraz słuchasz?

  Nowej płyty Eminema - Recovery.
 9. Wał Hadriana

  Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego Rzymianie, nie parli dalej na północ, tylko zatrzymali się w tym miejscu? Uważam tak jak Furiusz, że lepszym rozwiązaniem byłoby podbicie terenów nad Murem Hadriana.
 10. Ostatnio grałem w...

  Ja ostatnio w Hearts of Iron 2 (coś w stylu Europa Universalis, tylko klimaty IIWŚ), a aktualnei pogrywam w Kozacy 2.
 11. Taras Bulba

  Ja na Rosjan mogę mówić jak mi się tylko podoba. Pochodzę z środowiska o poglądach antyrosyjskich, dlatego tak się wyrażam. A po drugie w zasadzie to tylka nazwa, więc nie wiem skąd to oburzenie. Tyle ode mnie
 12. Najlepszy władca państwa z Mezopotamii?

  Co do Naramsina, był on drugim wielkim władcą Akadu po Sargonie, ale niektóre źródła mówią, że już pod koniec jego panowania imperium zaczęło podupadać, a być może już chyliło się mocno ku upadkowi. Drudzy znowu twierdzą, że państwo zaczęło upadać za rządów jego syna. Ciężko teraz stwierdzić.
 13. Taras Bulba

  Wciąż nie rozumiem cóż widzisz w tym żałosnego? Cała scena jak to się dzieje jest przesiąknięta propagandą i wygląda po prostu śmiesznie. Kompletnie nie rozumiem pewnych rzeczy. Rosjanie wyrządzili nam wiele szkód, mordowali Polaków bardzo często za nic, w latach powojennych walczyliśmy jak tylko mogliśmy z komunizmem, po to by teraz ktoś mi zwracał uwagę na wyraz "Ruscy". Wiedz, że mojego dziadka zabrali nie wiadomo za co i jak wrócił po roku to ledwo było się z nim dogadać. Za sto lat w języku polskim nie będzie już takiego słowa jak "patriotyzm". Oczywiście, my także byliśmy nie raz agresorami i mordowaliśmy ludzi na ich ziemiach.
 14. Taras Bulba

  @secesjonista - czy oglądałeś ten film wgle? Ruscy mieli, mają i bd mieć bzika na punkcie propagandy. "1612" jeszcze przeszło bokiem, ale to? Jeden wielki shit i tyle. Śmiałem się jak gupi na tym filmie. Heh, robili na tym filmie z nas, Polaków głupków a ty się pytasz co w tym żałosnego.
 15. Książka, którą właśnie czytam to...

  Powiedziałem to raczej ironicznie, rzekłbym: "pseudopatriotycznie" Literatury rosyjskiej nie czytuję, "Wojna i pokój" to jedna z nielicznych chyba.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.