Jump to content

Batiar

Użytkownicy
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

About Batiar

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II Rzeczpospolita
 1. co ma "Łukaszenko" do Lwowa? Ja pochodze z Kresów. Moim zdaniem to są dalej nasze ziemie tylko tymczasowo "pod zaborami".
 2. Witam, ciągle tylko dyskusja o Lwowie, a są jeszcze inne utracone miasta na Kresach..., ciągle mowa o "Ziemiach odzyskanych", moim zdaniem nasze ziemie to są tam, na Wschodzie.
 3. Ja się z wami zgadzam i nie jestem zwolennikiem wojny, ale nie wiadomo co bedzie za 10, 50 czy 100 lat, był Lwów, był Lemberg, znowu był Lwów i jak to jeden z szanownych forumowiczów napisał jest teraz Lviv... co bedzie dalej? Dzięki wreszcie za narmalną dyskusję
 4. Przed zaborami też mieliśmy sporo na wschodzie i nam to zabrano na 123 lata, ale dało się dużo tego odzyskać, więc nie wierzę, że 50 lat komuny wszystko co polskie zatarło. //piterzx: Proszę o stosowanie się do zasad poprawnej interpunkcji i ortografii. Któryś już raz poprawiam Twój post. Bardzo proszę o staranniejsze pisanie, ze szczególnym zwróceniem uwagi na polskie znaki diakrytyczne.
 5. Wręcz przeciwnie, poczytaj trochę o tym powstaniu. A tak na marginesie to ja pierwotnie zadałem takie pytanie: "Witam was! A ja mam takie pytanie... mianowicie czy podczas "przemian" i rozpadu ZSRR nie można było upomnieć się o przynajmniej część naszych ziem na wschodzie? " ale dyskusja poszła w innym kierunku.
 6. Czeski patriotyzm jest taki jak Powstanie w Pradze
 7. Mam wrażenie, że na mojego posta nie odpisują patrioci, tylko osoby o poglądach jak nasi politycy. Pozdrawiam
 8. No tak, jeśli tak każdy myśli i z góry zakłada że to się nie uda to tak jest, więc po co było próbować.... Oj Niemcy się jakoś nie patyczkuja z nami. Ja bywam na wschodzie i wiem że gdyby było nawet referendum to dużo ludzi by się wypowiedziało za Polską, a nie np za Ukrainą. Zachodnia część Ukrainy żyje w przekonaniu ze ich rząd o nich zapomniał, że nic tam się nie inwestuje, dlatego ze to wróci do Polski. A są i tacy którzy na to czekają. //piterzx: Proszę o stosowanie się do zasad interpunkcji i ortografii
 9. A sorry napisałeś "u" Litwinów i Ukraińców, ale wtedy tworzyły się te państwa więc zastanawiam się czy taka szansa była i czy jej nie przegapiliśmy
 10. Ja nie napisałem żeby się upominać o "Litwinów i Ukraińców", tylko o dawne ziemie polskie na wschodzie
 11. Witam was! A ja mam takie pytanie... mianowicie czy podczas "przemian" i rozpadu ZSRR nie można bylo upomniec się o przynajmniej część naszych ziem na wschodzie?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.