Jump to content

szymon_n

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About szymon_n

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  PRL
 1. Matura z historii 2010

  I jak tam publikacja wywiadu?
 2. Matura z historii 2010

  Widzę, że CKE jest bardzo zajęte
 3. Matura z historii 2010

  Wiadomo już co odpowiedziało CKE na maila odnośnie popełnienia błędu merytorycznego? To musiałby się zdarzyć cud i stany generalne musiałyby być umieszczone w 4 progu, ale wydaje mi się to sprawą tak fundamentalną, że nie sądzę aby je umieszczono wyżej niż na 2 progu.
 4. Matura z historii 2010

  To mógłbyś też podać odnośnika do tej publikacji w portalu jak to się pojawi, bo jestem tu nowy. Przepraszam za takie nudzenie.
 5. Matura z historii 2010

  Wiem, ale człowiek pod wpływem emocji zaczyna szaleć ;/ Z tego co wiem to przejście na kolejny poziom wymaga 80 procent czyli 4/5 możliwych punktów. Chodzi mi o to czy błąd merytoryczny, bo tak to mogą egzaminatorowie odczytać oblewa całą pracę? Czy można nawet dojść do wysokich poziomów?
 6. Matura z historii 2010

  Witam. Mam pytanie odnośnie popełnienia błędu merytorycznego. Napisałem w temacie o porównaniu monarchii, że w Francji istniały stany generalne czyli odpowiednik parlamentu francuskiego ale król ich nie powoływał nie zaznaczając, że mam na myśli Ludwika XIV. Czy zostanie to uznane za błąd merytoryczny? Jeśli tak to czy mam szanse przejść poszczególne progi i jeśli praca będzie dostatecznie dobra to awansować hipotetycznie nawet do 4 poziomu. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.