Jump to content

he-man

Użytkownicy
 • Content count

  97
 • Joined

 • Last visited

About he-man

 • Rank
  Ranga: Technik
 • Birthday 03/31/1971

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Matura z historii 2011

  A jeśli źle, to brać się za korepetycje. to się dotyczy również tych, którzy dopiero będą zdawać w przyszłym roku. Zachęcam
 2. Sprzedam kilka antykwarycznych książek: "Der neue Brockhaus" 4 tomy komplet (1936-1937) "Encyklopedia Wydawnictwa Gutenberga" 18 tomów komplet (1929-1932) "Encyklopedia Larousse'a" 2 tomy komplet (1936-1937) "Encyklopedia Brucknera" 2 tomy komplet (1939) http://allegro.pl/sh...shop_id=4679050 Więcej szczegółów na priva. Pzdr
 3. Można pobrać bezpłatnie testy z matury próbnej i to nie tylko z historii. Tutaj: Materiały :thumbup:
 4. Matura - historia

  Nową Erę bym odrzucił, kompletne pomieszanie z poplątaniem i całkowita inkompetencja we wszystkich książkach do historii. Tak uważam, bo uczyłem historii i wielokrotnie miałem do czynienia z tymi książkami. O Operonie nic nie wiem, ale nie wiem czy można być gorszym od Nowej Ery. Ale może się czepiam :thumbup:
 5. Korepetycje z historii online

  Faktycznie, brzmi to jak trakt, ale jest to raczej wina obróbki filmiku przed zamieszczeniem na stronie (ale zagwozdka jest)
 6. Korepetycje z historii online

  A jeśli, jako maturzysta, bylibyście chorzy i Wasza absencja by się przedłużała, to skorzystalibyście z darmowej możliwości lekcji online? Byłyby to lekcje prowadzone przez Waszych nauczycieli.:thumbup:
 7. Jaka książka o Janie Pawle II jest Waszym zdaniem najciekawsza, najlepsza? Chodzi tu każde pozycje zwiazane z osobą Karola Wojtyły. Mogą być biografie, kazania, encykliki itp. Czy warto coś wznowić? Np. "Złote myśli Jana Pawła II" (Wydawnictwo Europa).
 8. Darmowe materiały edukacyjne

  Ok. Aluzju poniał Przepraszam.
 9. Darmowe materiały edukacyjne

  Sam jeszcze coś dorzucę. Otóż z tego co wiem, to Mediateka się rozwija. Jednak okazuje się, że nie ma tam materiałów stricte historycznych. Dlatego też wrzucę chyba coś od siebie i innych też zachęcam. Można tam zamieścić własne materiały i opracowania (i to bezpłatnie).
 10. Darmowe materiały edukacyjne

  Czy ktoś z Was korzystał z darmowych materiałów edukacyjnych, oferowanych przez rożne portale? Jaka jest w/g wartość takich pomocy? Warto w tym temacie zajrzeć tu: http://www.uczymy24....age/3/mediateka. Sporo przeróżnych tematów, a do tego można tam zamieszczać własne materiały i to bezpłatnie. Pzdr
 11. Korepetycje z historii online

  Jednak uważam, że historia, jak każdy inny przedmiot nadaje się korepetycji. Przecież właśnie największym problemem uczących się, nie jest wykucie dat (typowe podejście do tematu), ale zrozumienie wszelkich wydarzeń, przemian, problemów. Na lekcjach w szkole nie zawsze jest to możliwe (z różnych względów), a korepetycje dają takie możliwości. Warto przy tym zajrzeć na www.uczymy24.pl. Tam jest zamieszczony krótki filmik z lekcji historii. Może nie oddaje on w pełni tego czym są lekcje online, ale można się zorientować w czym rzecz. Generalnie jednak czekam na Wasze opinie na temat lekcji online w ogóle.
 12. Ostatnio coraz popularniejsze stają się lekcje prowadzone online. Jedna z takich firm specjalizujących się w tego rodzaju usługach to portal www.uczymy24.pl. Czy już słyszeliście o tej firmie i co myślicie o takiej formie korepetycji w ogóle. Czy takie korepetycje mają przyszłość?
 13. Wyprzedaż biografii ossolińskich

  Uwaga Przedłużamy promocję Wielka wyprzedaż książek z serii - Biografie - Wydawnictwa Ossolineum Zapraszamy do internetowej księgarni Ossolineum Teraz wszystkie oferowane tytuły z tej serii w niezwykle atrakcyjnych cenach Zapraszamy na http://www.oficyna-ossolineum.na.allegro.pl W związku z ogromnym zainteresowaniem akcją promocyjną biografii ossolińskich akcja zostaje przedłużona do końca kwietnia lub do czasu wyczerpania zapasów ZAPRASZAMY
 14. Wielka Promocja w Ossolineum

  UWAGA!!! WIELKA PROMOCJA NASZYCH NAJNOWSZYCH TYTUŁÓW ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASTĘPUJĄCYCH STRON AUKCJI: http://allegro.pl/uw...1399618692.html http://allegro.pl/hi...1401099218.html http://allegro.pl/uw...1421007483.html http://allegro.pl/no...1427959250.html http://allegro.pl/hi...1427959842.html TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA LUB DO CZASU WYCZERPANIA ZAPASÓW ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NABYCIA DOSKONAŁYCH KSIĄŻEK W NIEZWYKLE ATRAKCYJNYCH CENACH DORZUCAMY RÓWNIEŻ FANTASTYCZNE GRATISY (biografie, słowniki) ZOBACZ SAM i WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE ZAPRASZAMY www.ossolineum.pl www.oficyna-ossolineum.na.allegro.pl
 15. Wielka wyprzedaż książek z serii - Biografie - Wydawnictwa Ossolineum Zapraszamy do internetowej księgarni Ossolineum Teraz wszystkie oferowane tytuły z tej serii w niezwykle atrakcyjnych cenach Zapraszamy na www.oficyna-ossolineum.na.allegro.pl Oferta ważna do końca stycznia 2011 r.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.