Jump to content

bartolomew

Użytkownicy
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

About bartolomew

 • Rank
  Ranga: Student

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. Klub Bilderberga

  Nie wiem, może ten temat był już tutaj poruszany, jeśli tak to sorry;) Ale generalnie przeczytałem ostatnio na onecie dość ciekawy artykuł na ten temat i jestem ciekawy Waszego zdania w tej kwestii. Najbardziej "odjechana" teoria spiskowa czy może zwykła bajka? Bo to, że Klub Bilderberga istnieje - jest raczej rzeczą oczywistą. Jego realne wpływy jednak już tak do końca jasne nie są... Co sądzicie?
 2. Konkurs Skarbca Mennicy Polskiej

  No król faktycznie rozgadanym jest;) Ale spoko, niech sobie mówi co chce i ile chce, byle by nagrodę dał
 3. Konkurs Skarbca Mennicy Polskiej

  Zasady konkursu najprościej rzecz biorąc takie, jak w temacie:) Po wejściu na stronę Skarbca klikamy na "audiencję z królem", w polu rozmowy wpisujemy "konkurs" i czekamy, jakie pytanie zada nam król. W przypadku poprawnej odpowiedzi wygraną jest zniżka na numizmaty. A jeśli akurat mamy szczęście i jesteśmy "co tysięcznym" odpowiadającym - wygraną jest srebrny numizmat. Myślę, że warto:) Konkurs pod adresem: http://www.skarbiecmennicy.pl/
 4. Eddie Chapman

  Faktycznie dość ciekawa historia... Ale ja akurat nie jestem zwolennikiem różnego typu teorii spiskowych;) Choć fakt, w przypadku takiego "przekręta" jak Chapman, różnie to mogło być...
 5. Eddie Chapman

  Ale czy to jakoś umniejsza jego działalność na rzecz swojego kraju? Czy to, że te jego osiągnięcia były tak właśnie "przy okazji", a on sam do wszystkiego podchodził na luzie i z przymrużeniem oka, to czy to jakoś go umniejsza w tym, co robił?
 6. Eddie Chapman

  A widział ktoś ten film? Bo wiem, że takowy nakręcono, ale póki co nie miałem okazji go obejrzeć... Choć z jeszcze większą ciekawością i tak czekam na ten nowy film, który już podobno jest kręcony.
 7. Eddie Chapman

  Napisano na jego temat kilka książek (jedną właśnie czytam), dawno już na bazie jego życiorysu powstał film, a obecnie trwają przymiarki do kolejnego... Jeśli nawet nie "najsłynniejszy", to na pewno słynny. Jeśli to coś zmienia;)
 8. Eddie Chapman

  Eddie Chapman - przystojny, dowcipny i czarujący, kanciarz, kasiarz i kobieciarz. Najsłynniejszy podwójny agent II wojny światowej. Co sprawiło że każda ze stron była gotowa mu wierzyć i płacić? Przekonał Niemców że jest ich agentem. Przekonał Brytyjczyków że pracuje dla nich. Dla kogo pracował naprawdę?
 9. 2012

  To ciekaw jestem, jak ja bym to "dzieło" odebrał, jeśli ja w ogóle nie lubię filmów katastroficzno/s-f;) A raczej jestem ciekaw, jak długo bym wytrzymał
 10. Film, który ostatnio widziałem to...

  Również ten sam kumpel Dystryktem także się zachwycał I jest to kolejny film, którego ja niestety nie widziałem... Trochę zaległości mi się porobiło:(
 11. Film, który ostatnio widziałem to...

  Kumpel był wczoraj w IMAXIE i wrócił wyjątkowo wkurzony... Fabuła ponoć przebanalna, a efekty gdzieś po godzinie przestają robić wrażenie... Ale to opinia kumpla, nie moja;) Ja się nie wypowiadam;)
 12. Książka, którą właśnie czytam to...

  "Agent ZigZag". Biografia podwójnego agenta (brytyjskiego i niemieckiego wywiadu), spisana przez dziennikarza The Times, Bena Macintyre'a. A że życiorys ZigZag miał nie byle jaki, to czyta się genialnie;)
 13. Lektury szkolne - czy jest sens czytać je?

  Bez przesady, jakoś bardzo wiele to chyba nie straciłaś Choć może nie powinienem się wypowiadać, bo ja też czytałem raczej dość wybiórczo;)
 14. Marek Hłasko i jego książki

  Ja właśnie też czytałem tylko Następnego do raju, ale już mi tutaj polecono kilka następnych tytułów, więc jak tylko będzie chwila jakaś wolna, to już wiem, po co sięgać
 15. Jakiego rodzaju książki czytacie najchętniej?

  A ja najchętniej czytam jednak dla rozrywki, w związku z czym thriller/kryminał i horror:)
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.