Jump to content

semi88

Użytkownicy
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

About semi88

 • Rank
  Ranga: Licealista

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Czasy nowożytne
 1. Witam interesuje mnie temat edukacja kobiet w noważytności, konkretnie to szlachcianek, chciałabym się głębiej zająć tym tematem jednakże nie wiem na jakim rodzie skupić swoją uwagę może Radziwiłłówny czy ma ktoś inne propozycje? Będę bardzo wdzięczna.
 2. Napisałam biografie Katarzyny Jagirllonki, opartą na jej korespondencji i innych źródłach. A nie mam żadnego pomysłu na zakończenie może jakąs propozycja. Osttni rozdział skończyłam na jej śmierci. Czekam na propozycje z które będę bardzo wdzięczna?????????
 3. Jan III Waza

  Jan III Waza, czy istnieją jekieś monografie dotyczące jego postaci?
 4. mile oczekiwane inne propozycje ale za wszystkie wielkie dzięki
 5. z Polski ale może być i do
 6. Polska - poselstwa dyplomatyczne XVI - XVIII w. Może ktoś doradzi co warto przeczytać ? Jakie książki związane z tym tematem? Chodzi mi np. głownie o jakieś dzienniki z podrózy? źródła
 7. Jak mogę usunąć temat?

  Czekam na odpowiedź
 8. dzięki za namiary na obraz ale to mi nie wystarczy
 9. Jan III Waza bibliografia

  polskim
 10. możliwe że tak przejrzałam wiele herbarzy i nie ma tak konkretnie to potzrebuje jakiegoś źródła aby na jego podstawie opisać ten herb pomoże ktoś? mogą być również opracowania??????
 11. Jan III Waza bibliografia

  Jan III Waza bibliografia? Prosze o pomoc w doborze bibliografi?
 12. Proszę o pomoc w jakim herbarzu mogę odnaleźć opis herbu snopek? Sprawdzałam u niesieckiego i paprockiego tam nie ma. Herb snopek?
 13. Witam!! W tym roku rozpoczynam pisanie pracy licencjackiej z historii polski z XV - XVIII wieku . Może ktoś poleci interesujący temat do którego bedą źródła i literatura.....................
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.