Jump to content

Perak

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Perak

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. Domowe wykopaliska

  Teren mieszkalny. Kiedyś była tutaj w pobliżu fabryka benzyny syntetycznej. Była bombardowana kilkakrotnie przez aliantów. W promieniu 50m jest budynek stacyjny (kolejowy). Najprawdopodobniej jest to zasypana piwnica lub coś w tym stylu. Należy chyba dodać że ciągną się tutaj jakieś puste rury. Weszło w nie ok 18 metrów węża ogrodowego. A co dotej dziury była ona głęboka na około 1.5 metra. Kształtu kwadratu 1mx1m.
 2. Domowe wykopaliska

  Zdjęcia są jest przecież link dam jeszcze raz : ZDJĘCIA
 3. Domowe wykopaliska

  Witam. Jestem nowy. Mieszkam w Policach. Jest to zachodniopomorskie miasteczko obok Szczecina. Ale nie o tym. Wczoraj będąc w ogródku mój pies zaczął kopać. Nie dało się odciągnąć się z tamtej dziury. Dobrze wiedzieliśmy że mamy tam jakieś puste rury i tego rodzaju rzeczy. Potem wyszedł stamtąd i "kazał" iść za nim. Dla zabawy rozkopaliśmy tą "dziurkę" (mój pies nie ma metra długości dziura ma ponad 2 metry). Znaleźliśmy ściankę z cegieł taką 1mx1m. Kopaliśmy dalej, wykopywało się dużo cegieł i nagle się skaleczyłem. Wyjąłem kawałek rozbitej porcelany. Wyjęliśmy także jakiś kręg z kręgosłupa. Najprawdopodobniej nie jest ludzki ale strasznie zadziwiło nas to (nas ja czyli ja i brat). Spytaliśmy się ojca co z tym zrobić a on powiedział: Zakopać, nikogo nie wołać przyjadą z pędzelkami i będą siedzieć 10 lat dadzą jakieś krocie i tylko rozkopią cały ogródek. Teraz sie chciałbym spytać was co z tym zrobić?? Tu jest troszkę zdjęć: TU!. Tego jest pełno, najprawdopodobniej na tym miejscu była tam jakaś piwnica. Czekam na odpowiedź.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.