Jump to content

D.

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About D.

 • Rank
  Ranga: Uczeń
 1. Jestem olimpijczykem

  Obecnie skończyłem 2 kl. gimnazjum i w tym roku szkolnym udało mi się przejść do finału z polonistycznej i języka niemieckiego, przy czym zostałem laureatem tylko z konkursu germanistycznego Cóż, będę próbował za rok, będę w trzeciej klasie, będę miał większe szanse.
 2. Jakiego macie nauczyciela historii?

  Moja obecna nauczycielka przez pewien okres uśmierciła we mnie pasję do historii, jednak w końcu zrozumiałem, że historia to nie tylko kilka godzin w tygodniu spędzonych w szkole na tym przedmiocie.
 3. Ciężko stwierdzić. Raczej cynizm z domieszką epikureizmu i nutką stoicyzmu.
 4. Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

  Ohoho, wypowiadałem się w tym temacie jakieś dwa lata temu, więc i moje upodobania znacznie się zmieniły Teraz nie cierpię ponad wszystko chemii i biologii.
 5. Moją ulubioną bohaterką jest Atena Po przeczytaniu mitu o niej byłem pewien, że ona pozostanie moją ulubioną bohaterką z mitologii greckiej, mimo że nie przeczytałem wtedy wszystkich mitów. I moje przypuszczenia się sprawdziły: Atena jest wg mnie najlepszą postacią w greckiej mitologii.
 6. Najmniej lubiany szkolny przedmiot?

  U mnie tak się przedstawia : 1. Matematyka 2. W-F Matematyki nie trawię ! Nie to żebym jej nie umiał, ale jest nieciekawa. No, ale co mam mówić, dopiero jestem w 6 kl. SP ... A W-F nie lubię, bo jest nudno. Gramy tylko w nogę albo ping-ponga.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.