Jump to content

marcin ocu

Użytkownicy
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

About marcin ocu

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska
 1. 2 WOJNA ŚWIATOWA.

  Witam, dostałem zadanie na Historie i mam problem w rozwiązaniu. treść: Jakie Wydarzenia 2 WŚ uważasz za przełomowe? Uzasadnij 5 zdaniami. proszę o pomoc. Pzdr.
 2. Filmiki z II wś

  justyna222 może Triumf Woli (Triumph des Willens).
 3. Opis komunistycznego plakatu

  Witam, jeśli ktoś mógłbym mi pomóc w opisaniu plakatu który znajduje się poniżej to będę bardzo wdzięczny.
 4. Jednoczenie się Europy

  może mi ktoś pomóc, mam problem z takim pytaniem: Wskaż czynniki, które sprzyjały jednoczeniu się państw Europy Zachodniej.
 5. Smoleńsk (SADZENIE DRZEW)

  Nie wiedziałem gdzie dać więc daje tutaj. Witam, przeglądając demotywatory natrafiłem na takie zdjęcie: http://demotywatory.pl/1396900/Czyzby źródło zdjęcia: http://www.rusarchives.ru/evants/exhibitio...ction/289.shtml Jak to widzicie?
 6. Opis karykatury

  tyle mam w podręczniku.
 7. Opis karykatury

  Witam, mam problem z opisaniem rysunku który znajduję się pod tym linkiem http://i39.tinypic.com/rwuf14.jpg czy ktoś z użytkowników mógłby mi opisać ten rysunek? lub po prostu udzielić jakichkolwiek szczegółów ? Pozdrawiam!
 8. Filmy Historyczne

  Witam serdecznie, chciałbym zapytać was czy znacie jakieś tytuły filmów z okresu Wielkiej Wojny lub po prostu z czasów Polskiej Szlachty oczywiście chodzi mi o filmy stworzone w latach 70, 80, 90 itd. Jeśli ktoś z was zna jakieś tytuły bardzo proszę o podanie. PS: coś w stylu Królów Polski takich jak Mieszko I, Kazimierz Wielki itp. Pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.