Jump to content

K-H

Użytkownicy
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

About K-H

 • Rank
  Ranga: Uczeń
 • Birthday 12/26/1990

Kontakt

 • AIM
  1251988 (gg)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  WLKP
 1. Matura z historii 2009

  Przecież odpowiedziałam powyżej Mnie nakierowały strzeliste wykończenia na obrazku D.
 2. Matura z historii 2009

  Szok, nie było tak źle! Test był w porządku, przy źródłach ostro namieszałam ale za to 1. temat wypracowania pasował mi w sam raz. Zdecydowanie lepiej niż próbna. A w 6. poprawnie odnalazłam gotyk, obrazek D.
 3. U mnie dwóch nauczycieli sprawdzało. Jednym uznawali seniora, innym nie. Nie wiem czy senior to błąd. Ja na szczęście miałam princepsa.
 4. Hm, wciąż nie dostałam poprawy mojego wypracowania... Nie wiem czy pisać kolejne ( bardzo chętnie ) ale wysłałam je już dawno i zaczyna mnie martwić, że nie otrzymuję odpowiedzi.
 5. Dla mnie byłoby najlepiej napisać jak najwięcej:) Mam nadzieję, że w ciągu dwóch tygodniu nadrobię zaległe. Dziękuję i pozdrawiam:)
 6. Literatura - matura

  Tzn., jakie to podręczniki konkretnie?
 7. Reformy Solona

  Właśnie w tym punkcie mam wątpliwości. Jak wiadomo, Solon podzielił podzielił społeczeństwo na cztery grupy. Operon mówi, że "Członkowie dwóch pierwszych grup mogli kandydować na stanowiska archontów,(...) pozostałych grup nie piastowali urzędów". Natomiast inne dostępne mi źródła podają, że tylko pierwsza grupa mogła się o to stanowisko ubiegać (np. Sochacki). Jak więc było?
 8. Literatura - matura

  Też widziałam repetytorium i mnie nie urzekło Wydaje mi się że mam lepsze Z tym, że wg mnie podręcznik jest dobrze napisany. Z tym, że niedawno zauważyłam w nim pewną nieścisłość i musiałabym zapytać na forum starożytności... Nauczyciel w mojej szkole prowadzący fakultety polecił nam zakupić sobie słownik historyczny. Dziś to zrobiłam - Kupiłam "Słownik historii Polski i świata"wyd.Videograf. Wydaje mi się rzetelną pozycją.
 9. Świetnie, bardzo się cieszę. Czyli mam wybrać sobie temat z zestawu przewidzianego na październik? Czy dowolnie? :wink:
 10. Literatura - matura

  No to może ja teraz zapytam, co sądzicie o moich materiałach. -zestawy podręczników: Akademia WSiP (używamy na lekcjach,coś okropnego, odejście od chronologii, problemowe ujęcie epok, wszystko się miesza i teraz muszę sama nadrabiać) i dlatego mam jeszcze komplet OPERONU. -repetytoria: ParkEdukacja, "Paszport Maturzysty" wyd. Eremis (autor - Włodzimierz Sochacki), oraz PWN Matura na 100%. -3 zestawy zadań maturalnych OPERON -Tablice Historyczne ParkEdukacja, Kalendarium dziejów Polski Wydawnictwo Literackie I jak ocenilibyście? Zaczynam pracę i jak na razie przyjemnie mi się uczy.
 11. Narya - sprawdziłbyś każdemu, kto poprosi? Bo ja byłabym również zainteresowana :wink:
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.