Jump to content

jagiełło

Użytkownicy
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

About jagiełło

 • Rank
  Ranga: Technik

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Mógłby ktoś przedstawić jak wyglądałaby liczba 666 w sześćdziesiątkowym sysytemie liczbowym Sumerów (stożki i kule) ?
 2. Czapka mundurowych

  Piórami to nazwał kolega wyżej. Dla mnie to wygląda jak gałązki, liście.
 3. Czapka mundurowych

  Jako całość ta czapka i całe to zdjęcie to FOTOMONTAŻ ale jestem ciekawy co oznaczają poszczególne elementy tego "fotomontażu czapki" więc prosiłbym o dalsze informacje. Rzeczywiście to żadne SS i armia amerykańska tylko lejtnant rosyjski A pióra są np. tu czapka z piórami
 4. Czapka mundurowych

  Czyli te skrzydła to oznaczenie sił lotniczych a pedalskich bo różowy i lejtnanta czyli rosyjskich ?
 5. Czapka mundurowych

  czapka Jakich jednostek może być ta czapka z okładki ? Na daszku te liście wyglądają jak oficerów SS, gwiazdki jak armii amerykańskiej a skrzydła też jakoś znajomo. I dlaczego jest różowa ?
 6. Wszystko to kłamstwa. Nie czytaj książek, które kłamią. Nie było żadnych "działań ofensywnych". Czekano w okopach Linii Maginota aż Niemcy ich sami zaatakują i w 1940 się doczekali.
 7. 1 Zanim USA nie przystąpiły do wojny chroniła tylko konwoje wokół własnego wybrzeża a więc też tylko własnego tyłka bronili. 2 I ty popierasz współpracę z Niemcami ? Jasne, że na tym "wychodzi się dobrze" ale współpraca z ludobójcami chwały nie przynosi. Po co mam czytać jakieś książki jak wystarczy zwykły podręcznik historii. To "mit", że w 39 Anglia i Francja nie rozpoczęła działań wojennych tylko dopiero w 1940 jak je zaatakowano ? To ty chcesz jakieś mity tworzyć.
 8. Dzisiaj słucham sobie lokalną stację radiową Polskiego Radia a tam dyskusja czy jakby Polska POSZŁA NA WSPÓŁPRACĘ Z NIEMCAMI to czy Warszawa by ocalała czy nie ponieślibyśmy mniejsze straty itp. Moim zdaniem wtedy Polska nie byłaby Polską. To jest nasz charakter narodowy, walczyć ze złem. Dzięki temu, że we wrześniu walczyliśmy wychodzimy z 2 wojny światowej, tej największej próby w dziejach ludzkości jako JEDYNE SPRAWIEDLIWE PAŃSTWO. Bo jak do niej inne państwa podeszły ? ZSRR współpracowało w 1939 z Niemcami. Tak się tego dziś wstydzą, że w ich podręcznikach historii wojna zaczęła się w 1941. Anglia, Francja okazały się podłymi egoistami, które palcem by nie ruszyły dopóki ich samych nie zaatakują. USA też dopóki ich nie zaatakowano siedzieli cicho. Japonia i Włochy były w sojuszu z Niemcami. Czechy poddały się bez walki, Austria prawie zjednoczyła się z Niemcami. Inne demoludy też współpracowały z Niemcami udając neutralność. Szwedzi dostarczali Niemcom surowców. JA JESTEM DUMNY Z TEGO, ŻE POLSKA JAKO JEDYNE PAŃSTWO WALCZYŁO Z HITLEREM OD POCZĄTKU DO KOŃCA WOJNY.
 9. Lech Wałęsa

  Sory Albinos, trochę mnie na głupie humory wzięło. Sam wycinam ten post.
 10. Lech Wałęsa

  Mnie rozwaliło jak chciano go do Rady Mędrców UE. Z niego taki mędrzec jak z menela przy budce z piwem. Podobny prostacki język i charakter. Tyle, że menel wziąłby mniej za te wykłady które mgr prof. niezwyczajny elektryk Wałęsa udzielał. Mój stosunek do niego jest "ani be ani me ani kukuryku" .Nie chcem ale muszem to przyznać, że 100 milionów na pewno bym mu nie dał.Szczodry- nie chce zwrotu kosztów sądowych bo "dorobił się na tej rewolucji". Przecież Otake Polske walczył. W USA Kongres bije mu na stojąco brawa a w Polsce obrzucają go jajkami gdzie się pojawi. Bohater filmu "Nocna zmiana" w którym wyraźnie wspiera lewą nogę, swoją też. No i oczywiście znany towarzysz Bolek (no może w Kongresie USA i w radach UE nie słyszeli o nim).
 11. A kiedy USA zaczęły się zadłużać na duże sumy w Chinach ? Ja słyszałem, że są tam mocno zadłużeni już w moim dzieciństwie (pod koniec lat 80 tych). A wy może wiecie kiedy się to zaczęło ?
 12. Śmierć Bin Ladena

  Nawet Parlament Europejski chciał śledztwa w tej sprawie więc według ciebie oni oglądają TVN i czytają Gazetę Wyborczą ?
 13. Teorie Spiskowe

  Ja w to, że np. Bilderberg rządzi światem nie wierzę. Może się spotykają jacyś ludzie ale to raczej jakieś lobby jak każde inne a nie ci, którzy rządzą. Ale wierzę, że ci którzy są prezydentami i premierami to tylko marionetki a prawdziwą władzę sprawuje ktoś inny z ukrycia np. CIA, koncerny zbrojeniowe + wojsko w USA. Co do teorii 11 września to wszystko jest możliwe bo też nie mogę uwierzyć, że tacy zacofani muzułmanie wykiwali taką potęgę jak USA. Teraz nawet jak zabili Osamę to zwolennicy spisków mówią, że żyje albo nigdy nie istniał.
 14. Ilość zabitych Niemców i Rosjan w II wojnie światowej

  Takie straty to mi przypominają 1 wojnę światową. Ale to była przecież inna taktyka. Rzucali się na hura na ogień karabinów maszynowych i ginęli masowo np. pod Verdun. W Berlinie w czasie 2 wojny światowej była przecież walka na ulicach miasta, mogli się chować za budynkami to nie gołe pola 1 wojny wystawione na ogień karabinów. Poza tym katiusze im przygotowywały atak więc skąd takie niby straty ?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.