Jump to content

Mushasi

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Mushasi

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Kontakt

 • AIM
  5667516

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Z PROWINCJII
 • Zainteresowania
  szerokie
 1. Zaręczyny? W jakim wieku?

  Trzy??? :shock: :shock : a obleciał je jednym pierscionkiem czy za kazdym razem kupował nowy??? Bo z ekonomicznego punktu widzenia jest to nieopłacalne :razz: Ja mam 32 i sie powoli przymierzam..
 2. Wielka Armada i bitwa pod Gravelines

  A gdyby jednak to Hiszpanie rozbili flote angielska, to co dalej? Desant? Gdzie ? Z tego co pamietam sily ladowe angielskie były smiesznie male...
 3. M4 Sherman

  Ciekawi mnie jedno, co znaczy ze strzał z Shermana nie mógl przebic pancerza Tygrysa pojedynczym trafieniem? Czy np: po trafieniu w pancerz boczny trzeba było trafic znowu w TO SAMO MIEJSCE zeby go przebic?? Przyznacie ze w warunkach bojowych to raczej mało prawdopodobne...
 4. Taranowanie Panter i Tygrysów przez T-34

  Troszke odgrzeje temat. Moj kumpel byl w brygadzie pancernej w Orzyszu bodajrze, i chodzila tam historia o zderzeniu oczywiscie przypadkowym dwóch T-72, czolgi oczywiscie o lata swietlne odlegle od Tygrysa itd, ale do sedna.. zalogi po tym zderzeniu wygrzebywano z wnetrza łyzeczkami, pytanie o ile T 72 jest ciezszy od czołgów z czasów 2 WŚ. ???
 5. Bitwa na Drodze Duńskiej

  Pewnie dlatego , ze w tym czasie " Hood" był juz raczej przestarzałym okretem, mimo poteżnego opancerzenia, bardziej nadajacym sie do pokazywania potegi Royal Navy w czasie pokoju, do czego z reszta słuzył, a " Bismarck" okretem z nowoczesnym systemem kierowania ogniem, z reszta Angole zle ustawili "Hooda", tak ze pociski z Bismarcka podały pod takim kątem, ze z łatwoscia przebijały pancerz pokładowy Hooda. I jeden pechowy w komore amunicyjna wystarczył...A "Prince of Wales " sam juz potem nie wystarczył, mimo ze był nowoczesnym okretem..
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.