Jump to content

Ratel

Użytkownicy
 • Content count

  80
 • Joined

 • Last visited

About Ratel

 • Rank
  Ranga: Technik

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Gdynia
 1. Quiz co to za miejsce?

  No brawo. W końcu... Podpowiedź była konieczna. Rosjanie mieli już w latach 80-tych tarczę antyrakietową. Jak trochę poczytacie o tym obiekcie to się dowiecie, że niedaleko były stanowiska rakiet przechwytujących, nawet widoczne w GE. Waćpan pytasz.
 2. Ciekawe. A jak się sprawa miała za panowania Zygmunta II Augusta? I czy wiesz coś Vissegerd o adm. Mateuszu Sierpinku?
 3. Quiz co to za miejsce?

  Skoro gramy w Google Earth to proszę: [ Dodano: 2008-05-17, 16:56 ] Podpowiedź: obiekt z lat 80-tych, dzisiaj już nieużywany. [ Dodano: 2008-05-19, 18:52 ] Nazwany okiem jednej z europejskich stolic...
 4. Może zrobimy ustawkę... hehe, a swoją drogą wstydź się Warszawiaku.
 5. Quiz co to za miejsce?

  Guadalcanal [ Dodano: 2008-05-13, 20:58 ] "Cienka czerwona linia"
 6. Za tydzień, lub dwa jadę do stolicy na tygodniowe szkolenie, wiadomo gdzie pójdę... :mrgreen:
 7. Quiz co to za miejsce?

  Bravo Lach, długo walczyłeś, ale w końcu... Zgadza się, to kolumna najzagorzalszego antagonisty Juliusza Cezara. Twoja kolejka.
 8. Według mnie to tylko niestety półśrodek, to wszystko trzeba zobaczyć i usłyszeć. To tematyka dla nas zbyt ważna. Oczywiście pomysł jest dobry, ale w ten sposób ja mógłbym oglądać dla przykładu muzeum w Kairze, a nie cześć naszej doniosłej i zarazem bolesnej historii.
 9. Quiz co to za miejsce?

  Hehe, a oto moje miejsce: [ Dodano: 2008-05-08, 15:54 ] Ech, podpowiadam: Obiekt jest związany ze starożytnym Rzymem...
 10. Jakie masz poglądy polityczne?

  Wychodzi na to, że ja też reprezentuję, Liberalizm - socjalny
 11. Quiz co to za miejsce?

  Zamek Podhorecki - okolice Lwowa (zdradziły go latarnia i stan ogólny :mrgreen: )
 12. Quiz co to za miejsce?

  Słynna siedziba zakonu SS z Himmlerem na czele, okultyści i faszyści :mrgreen: Zamek stoi, znajduje się tam teraz muzeum poświęcone ofiarom faszyzmu. Oczywiście Twoje pytanie Vissegerd... 8)
 13. Może masz rację, ale według mnie nie będzie najlepszej armii bez najlepszego pojedynczego elementu, jakim jest żołnierz.
 14. Ale polski żołnierz i cywil nie skalał swojego honoru nawet wobec najokrutniejszego najeźdźcy. Niemcy w większości nie znali prawdziwego pojęcia honoru.
 15. Quiz co to za miejsce?

  Brama Lubelska - Twierdza Dęblińska :tongue: Ponieważ muszę znikać, pewny swej odpowiedzi podaję kolejne zagadkowe miejsce: Co prawda nieproszony, ale podejrzewam Vissegerd, że mi wybaczysz... :roll:
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.