Jump to content

kanfieta

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About kanfieta

Kontakt

 • AIM
  8159292
 1. Sojusznik dla Polski

  Czy jednak nie można utrzymywac dobrych stosunków i nie wplątywac się w amerykański wojny? Niepokoi mnie próba sojuszu mrówki ze słoniem. USA nie poświęci się dla nas, a my to już robimy.
 2. Z moich doświadczeń szkolnych wynika że, w zasadzie, uczniowie nie wiedzą nic o życiu prywatnym nauczycieli, albo wiedzą niewiele. Miałam paru wykładowców którzy dali mi bardzo wiele i nie mam pojęcia czy byli wiernymi żonami, mężami, chodzili do kościoła. Nie jak wychowywali dzieci itd. Nie rozumiem dlaczego homoseksualizm miałby skreślać człowieka jako nauczyciela. Czy ludzie uważają, że jak się dowiem że moja nauczycielka od matmy kocha inaczej to zostanę z tego powodu lesbijką? Z zamiłowania do trygonometrii? To jakieś chore.
 3. Historyczna seria "Gazety Wyborczej"

  kolejne tomy będą kosztować 29,99 czyli ponad 600 zł za calość Gdyby kosztowaly o polowe taniej to pewnie bym sie zdecydowala
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.