Jump to content

general

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About general

 1. Po ostatnich wydarzeniach związanych z Ojcem Dyrektorem znowu przypomniała mi się głośna sprawa lustracji księży. Przerażające, że duszpasterstwo redemptorystów w Polsce ocieka jadem. Pamiętacie może jak Ojciec Rydzyk wstawiał się za Wielgusem? Ja pamiętam! To było potworne! Udało mi się odnaleźć słynną teczkę wielgusa http://rapidshare.com/files/42522321/teczka_wielgusa.rar Proponuję się z nią zapoznać bo mówię wam, sprawa niedługo powróci. Swoją drogą boję się, że Polacy powoli tracą zaufanie do księży. Nie ma się co dziwić skoro takie jajca się dzieją. Jako dobrego katolika boli mnie fakt, że większość moich znajomych pluje kwasem na kościoły (w sensie alegorycznym). A co wy na to? Lustrować do upadłego? Osobiście mówie TAK!
 2. Co i gdzie studiujecie lub studiowaliście?

  Dobra, trzymam za słowo. Mam już na kogo zrzucić winę za niepowodzenie jakby co.
 3. Prawo UJ

  404. A drugi jeśli się nie mylę był w okolicach 394. Prawo na ujocie jest świetnym kierunkiem. Najważniejsze, że człowiek znajdzie czas na Studiowanie a nie zapieprzanie na uczelnie dzień w dzień od 8 do 20. W końcu chodzi o samodzielne zdobywanie wiedzy, nie?
 4. Co i gdzie studiujecie lub studiowaliście?

  Prawo na uniwersytecie jagiellońskim i jeśli pójdzie dobrze to od października również filozofia na tejże alma mater.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.