Jump to content

ZymeQ

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ZymeQ

 1. Grunwald. Piękne zwycięstwo. Szkoda tylko, że niewykorzystane..
 2. Quiz co to za wydarzenie?

  Ehh Coś się Anders nie zjawia..
 3. Wasza biblioteczka

  Mam swój własny regalik z książkami, Większość to biografie władców lub opisy bitew. Oprócz tego w piwnicy bogate księgozbiór książek Ave Marija po babci. Wątpie żeby miały jakąkolwiek wartość choć niektóre są wręcz nieczytelne ;]
 4. Ulubiony polityk

  A Ziobro ? Ja widzę w nim dobrego polityka? ;]
 5. Moim zdaniem właśnie Karol Wielki. Dlaczego ? Starał się jak tylko mógł aby to uczynić. Gdyby nie on niewiadomo czy wogle czy byśmy dyskutowali teraz o kimś takim jak Otton III. Bardzo dobrze rozpoczął swoje dzieło, ale nikt go nie kontynuował. Plany Ottona mogłyby wydawać się bardzo dobre, gdyby nie jego przedwczesna śmierć... Bardzo dobrym ruchem był dialog z plemionami słowiańskimi. Pozdrawiam..
 6. Zakon Syjonu

  Ciekawe zagadnienie.. Szkoda jednak, że nie znamy żadnych (na 99% wogle ich nie ma) faktów na ten temat ;]
 7. Dolina Rospudy

  O jaa co wy wogóle wypisujecie ;] Obie strony konfliktu mają rację do potęgi x Augustowianie: Jak by Wam było żebyście musieli czekać 15 min na moment w którym żaden TIRowiec nie będzie jechał. A jakbyście się szuli gdyby dzień i noc Wasza posesja trzeszczała. ? Idziesz do własnego ogrodu się odprężyć, ale tam jest jeszcze głośniej. Spróbujcie się wczuć. A jeszcze pomyśleć o tych zmarłych ludziach, którzy zginęli pod kołami tych okropnych pojazdów... Greenpeace: Dolina Rospudy została wpisana na listę Natura 2000. Jest to bardzo cenny krajobraz naturalny. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest poprowadzenie obwodnicy daalej. Ale nie wiadomo ile do tego czasu niewinnych ludzi polegnie pod kołami..
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.