Jump to content

Rozuel

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Rozuel

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Kontakt

 • AIM
  7998360

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Świdnica
 • Zainteresowania
  Technika, Historia, Pływanie
 1. Ostatni oglądałem film dokumnetalny o tym dlaczego wygineli Inkowie, Majowie, Astekowie. A wy co o tym myślicie? Dlaczego oni przestali istnieć?? Przecierz zaszli tak daleko i byli tak świetnie rozwinięcie że powinni panować nad całą Ameryką Południową.
 2. Myślę ze dlatego żę było ich bardzo mało. Wtedy warunki były bardzo trudne. A oni mieli szczególnie trudmno
 3. Tak rzeczywiście na pewno koło. Zobaczcie na kultury prakolumbijskie. Niezanli jeszcze koła a jush wiedzieli ze będzie ważne bo jush budowali drogi
 4. Podejrzewam żę czaszka zbyt szybko zosatała określoną na humonidzką. Mineło 7 milionów lat, czaszak została zdeformowana. I to stwierdzenie było zbyt szybkie. Ale kto wie...
 5. Najpopularniejszą wersją jest wielki meteoryt uderzający w ziemię. Tak to oczywiste że przyczynił się do tego meteoryt ale nie tylko... Podejrzewam że kiedy meteor uderzył w ziemię nie zabił każdego gatunku dinozaura. Musimy wiedzieć że neiktóry dinozaury byłu roślinożerne. Ale po uderzeniu meteorytu w ziemię wiele roślin poprostu wymarło z braku światła. Wtedy dinozaury musiały zacząć być mięsożerne.; Ekosystem zosatł całkowicie zachwiany a dinozaury (z konieczności)pozjadały się nawzajem.
 6. Moją ulubioną kulturą historyczną a raczej ulubionymi to Majowie, Aztekowie i oczywiście Inkowie. Tyle rzeczy wynaleźli że aż trudno się nimi nie zainteresować.
 7. To chyba oczywiste: Według nauki Big Bang. Według religii Bóg
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.