Jump to content

secretus

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About secretus

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Kontakt

 • AIM
  6681552
 • Strona WWW
  http://www.lotrsbg.yoyo.pl

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Parkour, Historia
 1. Discovery

  Oglądam raczej wszystkie Discovery w zależności co mnie w danej chwili zainteresuje. Najmniej chyba Travel ponieważ rzadko jest tam coś co by mnie interesowało.
 2. Najgorszy film jaki widziałem to...

  Heh na początku tematu widziałem post, w którym ktoś nie przepada za Rambo. Moje zdanie do tego filmu jest zupełnie inne Jestem fanem tego filmu ,lubię głównego bohatera Johna Rambo (Sylwester S.). Dlaczego nierealistyczny ? Może czasami ale akcja i fabuła jest ciekawa (przynajmniej dla mnie). Te filmy robi się dla pieniędzy a nie oddania faktu historycznego . Nie będę się rozpisywał bo mam tu napisać najgorszy film : -"Straszny film" głupi strasznie
 3. Karol Wielki próbował być twórcą wielkiej zjedoczonej Europy lecz nie udało mu się to. Nie wiem za to dużo o Ottonie III dlatego nie przypisuje tej zasługi i jemu. Karol Wielki przyczynił się do szeregu innych dokonańzmian itd....wielu o tym wie także nie będę się rozpisywał na nowo :bom:
 4. Otóż odnośnie powstania wszechświata. IMO wiedza i umysł człowieka jest zbyt mały by pojąć kiedy i w jaki sposób powstała wszelka materia. Człowiek raczej nigdy się tego nie dowie. Możemy się ograniczyć do przypuszczeń. Społeczeństwo poprzednich wieków nie było tak rozwinięte jak my dzisiaj choć i tak wiele nam brakuje i "zabraknie na zawsze" tej wiedzy. Wszechświat stale się powiększa i musiał się kiedyś zacząć ale jak wspomniałem wcześniej człowiek nie jest w stanie wyobraźić sobie tak odległej jednostki czasowej. Istniejemy zbyt krótko. Oczywiscie wielu może się ze mną nie zgodzić, ale właśnie dlatego człowiek sobie tłumaczy powstanie wszechświata jako dzieło Boga. Ciekawy post napisał również Galdrias godny uwagi.
 5. Opowiadam się za teorią drugą. Dlaczego ? Ponieważ myślę, że państwo rozrastało się z osady na coraz to większą organizację ludową. Wreszcie pojawili się pierwsi władcy, większe kontakty między państwami sąsiadującymi...... :clown:
 6. Quiz historyczny

  Rzeź Sztokholmu ?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.