Jump to content

ladek

Użytkownicy
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

About ladek

 • Rank
  Ranga: Licealista

Kontakt

 • AIM
  571743

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  z Łukowa
 • Zainteresowania
  histroia i informatyka
 1. Ocena II RP

  Ja założyłem podobny temat"czy Polska dobrze wykorzystała czas między wojeny" i tak jak tam napisze że średnio bo średnio.
 2. Przewrót majowy

  Moim zdaniem był on potrzebny by naprawici Polske. Wtedy kilku generałów staneło po stronie rzondu ale oni moim zdaniem byli ZDRAJCAMI.
 3. Czy interwencja ZSRR była możliwa?

  Mogła być gdyby nie strajki w ZSSR i w innych ponistwach komunistycznych i mogło sie u nas zdarzyci to co na węgrzech.
 4. Moim zdaniem średnio gdyż bohaterstwo żołnierzy było wielkie ale strategia średnia a poza tym na wojne powinniśmy być przygotowni gdy wiedzieliśmy że wojna będzie a wiedzieliśmy trzeba było zrobić wielki nabór do armi.A co wy o tym myślicie? Na przyszłość bardzo proszę o większą staranność w pisaniu postów (poprawiłem je), nawet temat był z błędem/ Albinos
 5. Czy Hubal robił dobrze?

  Moim zdaniem dobrze choci nie powienien puszczaci jeniców wolno. Ale na terenie Polski działało wiele odziałów patryzanckich i o nich nie zapominajmy.
 6. Chciałbym wiedzieci co wy o tym myślicie? Ja osobisicie uważam że tylko częsiciowo gdyż na początku zatrzymali rosjan ale potem jakby zaopmnieli o tym kim są dlatego koniczny był przewrót majowy ale potem znowu Polska nie była gotow na II wojne światową.
 7. Najlepszy dowódca walk o Ziemię Świętą

  Moim zdaniem Lwie Serce gdyż dzielnie bronił ziemi świętej a także był nieusktraszonym obronicą wiary.
 8. Wojny Czeczeńskie

  Ja wiem że czeczeni chcą swoją wojne w Polsce prowadzci ciągłe ataki na Polaków np. w Łukowie ale oni też dostają i to gorzej.
 9. Średniowiecze to epoka zacofania czy nie?

  W poruwnaniu z 21 wiekiem tak ale w średniowieczu odkryto wiele nowych technologi tworzyły sie państwa i prawa , szerzyło chrzesicijaństwo ,rozwijała sie kultura i gospodarka więc według mnie nie jest to epoka zacofania ale przeciwnie rozwoju.
 10. Najlepszy rycerz średniowiecza

  Według mnie Zawisza Czarny był on wielkim rycerzem ale i politykiem.
 11. Najlepszy dowódca średniowiecza

  Moim zdaniem był to Czyngis-Chan gdyż stworzył świetną armie i zbudował administracje w Mongoli a potem najechał Europe gdzie stoczył wiele bitew.Zjednoczył takżę Mongolie i podbił część Azji.
 12. Najlepsza armia średniowiecza

  Moim zdaniem armia mongolska i bizantyjska.
 13. 60 rocznica uzycia bomby atomowej

  Jarpen Zigrin, Nie maerykanów tylko amerykanów. [ Dodano: 2006-12-05, 16:38 ] Bomba atomowa została wypróbowana tak naprawde 1 raz w Japonii ponieważ projekt Manchatan(nie wiem jak sie pisze) był tylko małą próbą. // Projekt Manhattan się pisze jak już poprawiałeś innych.
 14. Najlepszy czołg II Wojny Światowej

  Moim zdaniem tygys gdyż był najlepszy na warunki europejskie.
 15. Moim zdaniem niemieckie tygrysy były bardzo dobre ale pojazdy nowoczesnej armi muszą być różne zależnie od warunków np. kiedyś ciężka jazda i lekka zależne od potrzeby.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.