Jump to content

SzymonUchastok

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About SzymonUchastok

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  I wojna światowa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zapraszamy do Państwa wirtualnego! Zacznijmy może od tego, czym jest Państwo wirtualne: Republika Banacka Chciałbym przedstawić Banację - jedno z wielu v-państw w Polskim internecie. Miejsce, dla każdego kto interesuje się polityką, historią, wojskowością, biznesem i sportem. Obecnie szukamy: Kierowników Resortów (coś ala Minister) i Burmistrzów miast. W przyszłości będzie możliwość startowania wyborach, zakładania partii oraz stowarzyszeń, zostania żołnierzem i prowadzenia firmy z wirtualną walutą. Wystartuje także liga piłkarska, na platformie xperteleven i mamy nadzieję, że nasza reprezentacja wystartuje na v-Mundialu. Login to wymyślone imię i nazwisko. W moim przypadku to Szymon Uchastok. Dla chętnych odwiedzenia a nawet przyłączenia się: http://banatzeme.y0.pl/ - Strona internetowa http://banatzeme.y0.pl/forum/ - Forum dyskusyjne Serdecznie zapraszamy do rozgrywki!
 2. Mikronacja

  Zacznijmy może od tego czym jest Państwo wirtualne: Winkulia Chciałbym przedstawić Winkulię - jedno z wielu v-państw w Polskim internecie. Miejsce, dla każdego kto interesuje się polityką, historią, wojskowością, biznesem i sportem. Obecnie szukamy: Kierowników Resortów (coś ala Minister) i Burmistrzów miast. W przyszłości będzie możliwość startowania wyborach, zakładania partii oraz stowarzyszeń, zostania żołnierzem i prowadzenia firmy z wirtualną walutą. Wystartuje także liga piłkarska, na platformie xperteleven i mamy nadzieję, że nasza reprezentacja ystartuje na v-Mundialu. Login to wymyślone imię i nazwisko. W moim przypadku to Szymon Uchastok. Dla chętnych odsiedzenia a nawet przyłączenia: http://winkulia.cba.pl/- Strona internetowa
 3. II Rzeczpospolita [MIKRONACJA]

  Link do strony państwa wirtualnego: http://www.2rp.c0.pl/forum/index.php
 4. Rzeczpospolita Polska jest mikronacją, czyli społecznością internetową, której celem jest odtwarzanie oraz symulacja życia z okresu międzywojennego (1918-1939). Państwo znajduje się w stadium reorganizacji, dlatego też zmaga się z wieloma problemami takimi jak niska liczba obywateli oraz spora ilość nieobsadzonych urzędów. Każdy jest mile widziany bez względu na zainteresowania, aczkolwiek najlepiej się tu odnajdą osoby pasjonujące się historią, poltyką, prawem, militariami, ekonomią i innymi pokrewnymi dziedzinami. U nas możesz zostać rolnikiem, posłem, przedsiębiorcą, premierem, wojskowym… jedynym ograniczniem jest wyobraźnia. Aby do nas dołaczyć musisz zalogować się na forum oraz wypełnić wniosek o obywatelstwo.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.