Jump to content

janus

Użytkownicy
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

About janus

 • Rank
  Ranga: Student

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wypraszam sobie. A ten Bartek na Śląsku Cieszyńskim co wyrabiał ? Przez żadne międzynarodowe Sądy Wehrmacht czy Wehrwolf nie został uznany jako organizacja zbrodnicza więc wypraszam sobie. PS. Proszę tanio nie obrażać.
 2. Chyba masz problem ze zrozumieniem prostego tekstu Górnośląskiego Niemca a co do Sądu to bardzo chętnie. Jestem w stanie wykazać, że Śląsk bezprawnie należy do Polski. Zagramy o cały kraj, wpłać 10%.
 3. Każdy ma swoich bohaterów. Dla mnie Wehrwolf dla Ciebie AK. Dla mnie to AK Afrika Korps dla Ciebie to Armia Krajowa. Odważanych ludzi zawsze szanuję, niezależnie od kraju a zbrodnie nazizmu potępiam. Tylko było tam trochę nie tylko nazistów i o tych mi chodzi.
 4. Żołnierze Wehrwolfu także walczyli i ginęli. Walczyli o swoje ziemie, nikt im chyba odwagi nie odejmie. Skoro o nich się nie mówi to chyba żołnierze wyklęci.
 5. Kindergarden. Dotyczy Wehrwolf bo cesarz ma problemy z niemiecką wymową ?
 6. Temat dotyczy żołnierzy wyklętych i takowymi jest Wehrwolf więc proszę o sprecyzowanie tematu. Jeżeli ma chodzić o Polaków to proszę to jasno zaznaczyć.
 7. Proszę o definicję żołnierza wyklętego. Czy żołnierz Wehrwolfu pod to podlega ? Odważny człowiek walczący o swoją ziemię.
 8. A z tego dumny jesteś ? https://www.youtube.com/watch?v=hB8YM7fY8Zo
 9. Jak można dużo powiedzieć i być niby ok. A co robiły odziały polskich obecnie kolegów z Ukraińskiej Armii Powstańczej ? Każdy kij ma dwa końce.
 10. To, że zrobiłem literówkę w shoutbox nie znaczy, że zawsze Furiusz będzie miał rację. A tak prawie w temacie. Czy żołnierz Wehrmachtu czy ewentualnie Wehrwolf to żołnierze wyklęci czy przeklęci ? Bronili ziemi na której mieszkali.
 11. Naprawdę chcesz mnie uczyć jak się pisze Wilkołak ? To jest nawet zabawne. Z niemy h czy bez ?
 12. Tak było. Owy pan został zamordowany przez krasnoarmiejców. Nic wspólnego z polskimi jednostkami o których nikt pojęcia w Gleiwitz nie miał. Prostuję, jeżeli było to niejasne.
 13. No to sobie wyobraź jak czuli się moi, którzy nie byli hitlerowcami a mimo tego w Koslow ( Gleiwitz ) męża ciotki zabili za nic. Mężczyźni byli na froncie i nie byli w imię ideologii ale jako obywatele III Rzeszy. Czy dla mnie nie oni powinni być tymi żołnierzami wyklętymi. Pewnie dla wielu przeklętymi jak i Wehrwolf. Chyba dzisiaj lepiej francuskich piosenek posłuchać i taki chillout sobie zrobić.
 14. Deportacje Górnoślązaków do ZSRR

  Ja bym tam poszukał tego kransoarmiejsca który zabił męża mojej tante. A słyszałem, że wasz Prezydent stwierdził, że na wschód Polaków wywożono. Niesamowite, w bulu to przyjmuję.
 15. Eeee, ja tam nie wiem ale kej Cysarok to się niy chwol. Ok ?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.