Jump to content

Uncle Bill

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Uncle Bill

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Historia XIX wieku

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. David Livingstone - w poszukiwaniu mirażu

  Mówi się, że Hillary. Pewnie dlatego, że mam na myśli raczej wyprawy geograficzne. Ci z końca XIX wieku i początku XX wieku byli w większości zagorzałymi patriotami, ale najczęściej nie mieli wpływu na Imperium.
 2. David Livingstone - w poszukiwaniu mirażu

  Można ulec chwalebnie. "To strive, to seek, to find, and not to yield." Wielka Brytania wie coś o tym. Większość jej pionierów zginęła właśnie tak. Kopalnia fascynujących postaci. No, ale rzecz jasna nikt z nich nie zamierzał tak umrzeć.
 3. David Livingstone - w poszukiwaniu mirażu

  Nawrócił tylko jednego człowieka, ale czy bardzo się tym przejmował? Dobry człowiek. Wzbudzał wśród ludzi szacunek, a bohaterem Imperium stał się, ponieważ umarł. Prosta odpowiedź, ale Imperium Brytyjskie najbardziej sobie ceniło właśnie takich. Dlatego Richard Francis Burton jest mniej znany, chociaż miał ciekawszą biografię.
 4. Generał Santa Anna

  Za Napoleona Zachodu jest uznawany Andrew Jackson. Bardziej pasuje do tego przydomka. Santa Anna znajduje się często na listach najgorszych dowódców w historii.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.