Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
dbname

Potrzebni autorzy tekstów

Recommended Posts

dbname   

Witam,

chcialem oglosic, iz rozpoczynam prace nad serwisem tahuantinsuyu.pl dotyczacym kultur (przed, po i stricte) inkaskich, wierzen, historii Peru, relacji z pobytu w tamtym regionie swiata itp. W przeciwinstwie do istniejacych w sieci stron tego typu glownym celem tahuantinsuyu.pl ma byc rzetelnosc i dokladnosc podawanych informacji (oczywiscie na tyle na ile bedzie to mozliwe).

Wszystkie osoby bedace zainteresowane wspoltworzeniem tahuantinsuyu.pl prosze o kontakt: dbname@boo.pl lub gg:4878709.

ps. w razie potrzeb służę ważniejszą literaturą w tej dziedzinie i skanerem ;)

pss. aby adres był łatwiejszy w zapamiętywaniu wykupiona została domena www.inkowie.com

pozdrawiam

--

darek

Edited by dbname

Share this post


Link to post
Share on other sites
dbname   

Pragniemy poinformować Was, że z dniem dzisiejszym oficjalnie zakończyliśmy budowę serwisu. Oddajemy Wam w pełni funkcjonalną stronę internetową, na której z dnia na dzień powinno pojawiać się coraz więcej informacji, zdjęć, artykułów i newsów.

Przez okres, w którym powstawała strona udało nam się:

- nawiązać współpracę z Wojciechem Pastuszką - archeowiesci.wordpress.com

- zbudować stronę opartą na php-fusion oraz opracować prosty i przejrzysty szablon graficzny

- dodać 5 artykuły do działów: geografia (2), słowniki i objaśnienia (1), historia najnowsza (1) i relacje z podróży (21 rozdziałów), 8 newsów i zdjęć.

Niestety w dalszym ciągu jest nas za mało abyśmy mogli stworzyć coś większego. Do tego potrzebujemy ludzi, którzy będą nas wspierać, odwiedzać, recenzować i przede wszystkim pisać. Apelujemy zatem do wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy tworzeniu Inkowie.com aby zgłaszali swoje propozycje tematów na admin@inkowie.com. Jeśli jest to niemożliwe prosimy o częste odwiedziny i branie czynnego udziału w życiu strony.

Z okazji otwarcia mamy dla Was trzy nowe artykuły:

1) Flaga Inków

"Wiphala, czyli siedmiokolorowa płachta materiału łopocząca w Boliwii, Peru i Ekwadorze na równi ze sztandarami narodowymi tych krajów nie jest dawną flagą Inków. Mit o tym nieźle się jednak utrwala, zwłaszcza w świadomości turystów."

2) Pachacamac

"Jak okiem sięgnąć - nic, tylko piasek i piasek, na którym toczy się życie zaspanych i... zasypanych kurzem miast i puebli. Tak wygląda peruwiańskie wybrzeże. Wydaje się nudne, bo czy coś ciekawego można znaleźć w piasku? Można. Choćby ślady dawnych cywilizacji i Inków, którzy je podbili."

3) Keczua - wymowa

Sposób wymowy znaków zapisanych w języku keczua.

Pozdrawiamy serdecznie!

--

Administracja Inkowie.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.