Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

w4w   

Zły przykład Andersie, ksiądz musi świecić przykładem podobnie jak nauczycielka, ale uczeń aniołem nie jest i nie będzie nawet gdy ministrem jest Romek Wielki(wzrostem).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

A czy to znaczy, ze szkoła nie powinna ze wszelkich sił dążyć by tychże uczniów "w anioły przerobić"? A piętnowanie zachhowań złych to krok w dobrym kierunku.

Moim zdaniem uczeń dobrej szkoły też powinien świecić przykładem, a nie tym, czym panna Preis :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
A czy to znaczy, ze szkoła nie powinna ze wszelkich sił dążyć by tychże uczniów "w anioły przerobić"? A piętnowanie zachhowań złych to krok w dobrym kierunku.

No tak wyrzucanie ze szkół to wspaniała metoda wychowawcza :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   
No tak wyrzucanie ze szkół to wspaniała metoda wychowawcza

W pełni się zgadzam (choć aż ocieka to ironią) - chciałbyś pójść w jej ślady? Chyba nie - a więc funkcję wychowawczą jako kara spełnia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

taa...niech normy co jest dobre a co złe wyznacza kościół - tak bedzie najlepiej ;] w ogoole załóżmy państwo kościelne, wprowadzmy maturke z religii obowiązkową :] itd. :-) bedzie cudownie ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
W pełni się zgadzam (choć aż ocieka to ironią) - chciałbyś pójść w jej ślady? Chyba nie - a więc funkcję wychowawczą jako kara spełnia.

Jasne że bym chciał, kto by nie chciał chodzić do elitarnej szkoły prywatnej za którą nie musiałby płacić?

taa...niech normy co jest dobre a co złe wyznacza kościół - tak bedzie najlepiej ;] w ogoole załóżmy państwo kościelne, wprowadzmy maturke z religii obowiązkową :] itd. :-) bedzie cudownie ;]

No niestety w naszym kraju rozdział państwa od Kościoła to fikcja. Kto nie myśli tak jak Kościół ten gej, mason, komunista albo liberał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   
asne że bym chciał, kto by nie chciał chodzić do elitarnej szkoły prywatnej za którą nie musiałby płacić?

To może się rozbierz w jakimś czasopiśmie :P

taa...niech normy co jest dobre a co złe wyznacza kościół - tak bedzie najlepiej ;] w ogoole załóżmy państwo kościelne, wprowadzmy maturke z religii obowiązkową :] itd. :-) bedzie cudownie ;]

Jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem tego co jest dobre a co złe jest Kościół, to ja to szanuję. Dla mnie nie jest. Ale brak religijności to nie brak moralności.

No niestety w naszym kraju rozdział państwa od Kościoła to fikcja. Kto nie myśli tak jak Kościół ten gej, mason, komunista albo liberał.

Ja jestem Liberałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
To może się rozbierz w jakimś czasopiśmie :P

Wiesz wątpie żebym dobrze wyglądał w staniku i żeby ktoś chciał to oglądać :mrgreen:

Ja jestem Liberałem.

Ja też. I w każdym przemówieniu pana K. dowiaduje się że jest odpowiedzialny za złą sytuację w Polsce.

Tomasz DAriusz// Temat staje się za długi, nowe posty nic nie wnoszą. Za porozumiem admina zamykam temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.