Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Albinos

Rozwój działu: II WŚ - Polska

Recommended Posts

Albinos   

Rozwijanie działu do pewnego momentu nie jest czymś nad wyraz trudnym. Jednak z czasem trzeba podejmować coraz więcej decyzji, zwracać uwagę na coraz więcej rzeczy. A nie zawsze moderator jest w stanie dostrzec wszystko. Dlatego też zakładam ten temat, z nadzieją, iż Wy jako użytkownicy odwiedzający dział, będziecie w stanie podpowiedzieć, co należałoby poprawić w funkcjonowaniu, na jakie elementy zwrócić większą uwagę, co rozwija się Waszym zdaniem w stopniu absolutnie wystarczającym. Temat ma służyć tylko uwagom, bez wdawania się w większe dyskusje. Mam nadzieję, że każdy komu choć trochę zależy na rozwoju tego działu, wypowie się.

PS. Temat ten ma za zadanie sprawdzić, na ile taka forma współpracy z userami będzie efektywna. Jeśli pojawią się wymierne efekty, podobne tematy z czasem powstaną także w innych działach. Dlatego jeszcze raz proszę o potraktowanie tematu poważnie, i dzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.