Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
bart1987

Historia Polski - kolekcja filmów

Recommended Posts

bart1987   

Dzień dobry.

Postanowiłem uruchomić przedsięwzięcie, które ma na celu zebranie informacji wszelkiego typu oraz materiałów foto i wideo na temat poszczególnych miast. Celem tego jest stworzenie swego rodzaju kolekcji, która przedstawi miasta z przeszłości opisując jednocześnie ich historię oraz ukaże teraźniejszy obraz naszej rzeczywistości. Wszystko po to aby następne pokolenia mogły korzystać z tych materiałów cofając się do świata w jakim żyli rodzice, dziadkowie i kolejne prapokolenia.

Aby tego dokonać muszę zebrać określoną kwotę. Was proszę przede wszystkim o pomoc w rozpropagowaniu tego projektu klikając "lubię to" na stronie projektu i wsparcie finansowe jeśli ktoś uzna, że jest tego warte.

Projekt realizowany jest przez serwis wspieram.to

Link do projektu: https://wspieram.to/projekt/5518/aerodron-niepowtarzalne-zdjecia-i-filmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.