Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Aleksandra Aleksander

Poszukiwani statyści

Recommended Posts

Poszukujemy bractw/stowarzyszeń/grup rekonstrukcyjnych, które pomogłyby nam zasilając szeregi statystów, udostępniając rekwizyty i kostiumy z odpowiedniego okresu historycznego. Dlatego byłabym wdzięczna za informację, czy ktoś z Was posiada takie przedmioty, które mógłby udostępnić na potrzeby filmu oraz czy są wśród Was osoby, które byłyby chętne do współpracy, jako statyści we własnych strojach.

Będę wdzięczna za informację, czy jesteście zainteresowani tego rodzaju współpracą lub czy możecie kogoś zarekomendować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.